sadzīvisks negodīgums - zaglīgs apsargs

Krists Vecvagaris - muskuļots apsargs, kas vairs nestrādā cienījamā apsardzes firmā, laikam meklēs darbu citur, bet, kas gribētu pieņemt darbā apsargu, kas apzaga dzīvokļa saimnieci, kas netura doto vārdu un kura "vispiemērotākā" rakstura īpašība tādam muskuļu kalnam ir mīkstčaulība un gļēvums?

E Eseseseseseses 21.03.2010

Tu mani, protams, atvaino, Irena Strazdina, bet izklausies pec neapmierinatas klientes, burtiskaa nozimee - tas apsargs Tevi neizdraaza vai? Apsolija un netureja vardu, ja?
Runaa Tu par vinju kaa tadu galas gabalu - muskulotais muskulju kalns. Man gluzi vai interese radas, bus jaielien Draugos paskatities, kads tad samajais isti ir.

B BM 21.03.2010

Tevi gan, Hmm, stulbeni, sen laiks izdrāzt! Žēl, ka pat par lielo naudu vēlētāji smērēties ap tādu sūda gabalu diez vai atradīsies.

E Eseseseseseses 21.03.2010

Uldish, tikko pamodies, pohas baigas, juties slikti? Tad neraksti publiska telpa, ja reiz esi tada stavokli. Bet ja raksti, tad raksti par temu nevis manu komentaru!

B BM 21.03.2010

Hmm, Tu gan baigi par tēmu te un ne tikai te raksti! Izskatās, ka Tev pohas vispār nekad nepāriet, permanentas ir. Piekrītu Uldišam, kāds nu būtu Tevi izdrāzis, lai Tu beidzot aizvēr savu smirdīgu muti! Komandieris atradies. Paņem sev sievu - tai arī pavēli, kur viņai rakstīt un kur nē, piegriezies esi jau.

B BM 21.03.2010

Jutos labi, i neceri. Bet justos krietni labāk, ja tu tiešām būtu labi izdrāzts un pārslēgtos uz ģimenes dzīvi ar izdrāzēju. Končenijs lohs! Piekrītu 558!

Hmm really sucks!!!

P pufa 21.03.2010

kādas skaistas pavasara prelūdijas te skan...:)

E Eseseseseseses 21.03.2010

Labi, paskaidrosu ipasi neattapigajiem, kapec izdariju augstak minetos secinajumus.
Ari man pieder nekustamais ipasums un to apsarga apsardzes firma.
Manas attiecibas ar so apsardzes firmu aprobezojas ar liguma parakstisanu pirms 2 gadiem, ikmenesa maksajumiem par pakalpojumu un taa kaa paris reizes ir nostradajusi signalizacija, tad ir naacies dazus no atbraukusas brigades apsargiem skatit vaigaa.

Bet - es neesmu izpetijusi muskulju daudzumu konkreta apsarga kermeni, es nezinu neviena firmas apsarga pilnu vardu un uzvardu, neviens apsargs no sis firmas man nav neko soliijis un pec tam nav neturejis doto vardu, neviens no apsargiem to 10 minusu izsaukuma laikaa nav nodemonstrejis neko taadu, ko varetu interpreteet kaa mikstcaulibu vai glevumu. Tapat neviens apsargs nekad neko no manis nav nozadzis un ja butu, tad es nerakstitu interneta, bet gan iesniegumu policija.

Uztver atskiribu? Manas attiecibas ar apsargiem ir tiri profesionala limeni, bet temas autore izklausas pec neapmierinatas sievietes, kura dusmas par neizdevusaam attiecibam izgaz interneta.

B BM 21.03.2010

Hmm vēl visam klāt ir bāba!!! Tad skaidrs, kāpēc tik daudz žults komentāros - neizdrāzta skauģe!!!

E Eseseseseseses 21.03.2010

Nu ko te tadi prastulji novakusies? Kaadreiz si bija normala lapa ar domajosu cilveku konstuktiviem komentariem. Tagad tik vieni slupstosi idinji palikusi, kuriem teikt nav ko ne par vienu jautajumu, bet visa enegija tiek izlietota citu komentetaju noliksanai.
Edzus, Uldish - kadas ir jusu domas par temaa mineeto? Ja ir ko teikt, tad rakstiet, ja nav, tad parmainas pec paklusejiet!

B BM 21.03.2010

Muti aizvēr, komandiere atradusies! Ej pameklē sev drāzēju, debīle!

I Irēna Strazdiņa 22.03.2010

"Attapīgajam" Hmm.Sasmīdināji gan no sirds. Pirmkārt, man ir 70 gadi, otrkārt, šis muskuļu kalns īrēja manu dzīvokli un nesamaksāja īri, kopā aptīrot mani par 300 latiem, kas ir mana 2 mēnešu pensija. Lai ar kuru galu Tu domātu, taču piekritīsi man, ka, ja kādu aptīra par 2 mēnešu ienākumiem, tas NAV MAZ. Jums visiem taisnība - es neesmu apmierināta ar šī zēna rīcību.
Būšu godīga - Krists atmaksāja veselus 160 latiņus. Arī labi.

B BM 22.03.2010

Irēna, nepievērs uzmanību - Hmm ir bāba, turklāt ar visu neapmierināta, tādēļ spriež pēc sevis!

J Jānis 23.03.2010

Hmm, tu tāda pajolīga izskaties...:) Tiešām, atrodi sev otru pusīti, mierīgāk uztversi apkārt notiekošo un tev, pēc sevis vērtējot, nebūs jādomā, ka arī citām niez un nav kas izmīlē...

в Вacя 16.03.2011

They dont know what you about?