www.sudzibas.lv SAC Tērvete Demenes slimnieka nāve

SAC Tērvete - Demenes slimnieka nāve

Katru nedēļu sestdienās braucām apciemot tēvu, slimu ar Demenci, pēc pēdējā apciemojuma kura laikā viss bija ok, pagāja 5 dienas, mums paziņoja ka esot palicis zils, neelpo. Pēc autopsijas - nāves iemesls pneimonija. 5 dienu laikā med. Personāls un aprūpētāji nepamanīja cilvēkam plaušu karsoni, secinu ka tur vecie ļaudis tur nolemti nāvei.

16.02.2020

Papildināts zeme 16.02.2020

Jā, iespējams ka personāls tur ir ok, nav jau tā ka visi ir nolemti, par to atvainojos, tomēr ļoti sāp, kad vistuvākais cilvēks aiziet tik pēkšņi, neārstēts no pneimonijas.

Z

BondsBonds 16.02.2020

Kad vēlēsi nākamajās vēlēšanās,atceries, Latvijā ir viszemākais budžets veselībai. Nevis tāpēc ka nav naidas, bet tāda prioritāte. Piem., [slēpt]@da atvēl 10 procentus ikp veselībai kamēr mums nav pat 2.