Sabiedriskās biedrības - dzīve bez glutēna, rīkotās bērnu vasaras atpūtas nometnes. - Bezatbildība

Mīļie vecāki, lūdzu esiet uzmanīgi ar diennakts vasaras nometnes izvēli savam bērnam. Pagājusājā gadā mana meita piedalījās nometnē „zili zaļi brīnumi” un tika ielikta vienā istabiņā ar vecāku pusaugu meiteni no nelabvēlīgas ģimenes, kas vairākas dienas apcēla un fiziski iespaidoja manu bērnu, taču ne nometnes vadītāja, ne grupiņas audzinātāja par to nelikās ne zinis. Nometnes vadītāja bērnu ielika citā istabiņā tikai, kad piezvanīju un solīju vērsties pie augstākstāvošām instancēm. Bet pat tad nometnes vadītāja manipulēja ar manu meitu un mēģināja iestāstīt, ka „nekas traks jau nav noticis”. Lieki teikt, ka šogad meita vairs nevēlas nekādas vasaras nometnes. Lūdzu esiet uzmanīgi un rūpīgi vāciet citu vecāku atsauksmes par konkrētu nometni, lai jūsu bērna vasaras piedzīvojums nekļūtu par murgaini pavadītu laiku.

V

Dainis 04.07.2018

''Sabiedriskās biedrības - dzīve bez glutēna, rīkotās bērnu vasaras atpūtas nometnes'' Izklausās pēc bērnu kolonijas.

C critical thinker 04.07.2018

kā tad citādi nometni nosauksi? par to bez glutēna - nu, ir cilvēki, kas slimo ar celiakiju.

х хам 04.07.2018

как не зайдёшь сюда,так этот гадёнышь в каждой теме свой бред пишит,ты попробуй об стену убиться,а то уже надоел,тебе там на хуторе делать нечего?

S Sabina 04.07.2018

Arī bijām šakā nometnē, pavirša attieksme, netiek galā ar bērniem, nepieskata tos

V Velta Gaide 04.07.2018

Nav nozīmes, kas tā par nometni, diabēta vai celiakijas, galvenais, kas jāsaprot, ka šādi rīkoties nedrīkst. Sanāk,ka naudu par nometnes organizēšanu iekasē pieklājīgi, bet par bērniem parūpēties nespēj!

V Vilnis Z 23.03.2019

Nekad nepiekritīšu šim apgalvojumam! Jo katru gadu (4 kopā) abi bērni no nometnes atgriežas ar vienu vienīgu saukli- gribam vēl! Ja palasam šeit pat to kas notiek citās nometnēs, tad serviss kāds ir šajās nometnēs maniem bērniem tiek nodrošināts vislabākais. Piekrītu visiem- šīs nometnes ir viskvalitatīvākās nometnes bērniem!

V Velta Gaide 04.07.2018

Sabīne, facebook Dafnes nometnes, pievienojieties un dalieties ar savu pieredzi.

V Vilnis Z 23.03.2019

Vislabākas nometnes bērniem! Ar pardomātu programmu un kvalitatīvām nodarbībām ikvienam bērnam! Iesaku tikai Dafnes nometnes. Mums ir ar ko salīdzināt! Esam pat pa taisno no vienas nometnes izņēmuši dēlu un aizveduši pie Dafnes! Turpmāk tikai pie viņas!