www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Ziema un sabiedriskais transports

Sabiedriskais transports - Ziema un sabiedriskais transports

Šausmas! Ar berna ratiem nav iespejams tikt sabiedriskaja transporta! Sabiedriska transporta pieturvietās ir atstatas kupenas, a šoferi, kā par spīti pietur savu transportu tieši pretīm kupenai! Cilvēkam, lai tikt iekšā transportā vai ārā no tā ir jālec kupenai pāri! A ko lai dara māmiņas ar bērna ratiem? Kā var tikt pie ārsta uz poliklīniku?

ž

T toony 08.01.2009

Tas gan... un kam lai sūdzas?..

X xxxxx 09.01.2009

Janoskairdo, kada iemesla del shoferi pietur autobusu pie kupenam? Var but, ka pietura ir prieksha kads transporta lidzeklis?? Ir jau visadi vaditaji... Ir bijushi tadi stulbenji, ka speciali aizver trasnporta durvis tani bridi, kad tu esi pieskrejis pie transporta.. Ja, idiotu netrukst, bet ir ari taa, ka priekshnieki skatas, lai transports butu laikaa. Ari pasazhieri to grib. To, ka transports var kavet stihijas del vai sastregumu del, ne viens jau negrib dzirdet. Sudzeties visi tik mak! Te nu atsevishki shoferi pietur tur, kur ir vieta, panem tos pasazhierus, kuri var tikt ieksha un brauc, lai ieverotu laika grafiku! Viss ir vienkarshi!

A Aleksai 09.01.2009

Manuprāt Žannai ir depresija smagā formā, tad nu meklē uz kā izgāzt, bet nez kāpēc izvēlas tos mazāk vainīgos, tos, kas jau paši cietēja lomā.Tagad nu meklē vainu šoferos, kuriem jau tā ir smags darbs ar neirotiskiem cilvēkiem.Algas mazas, liela atbildība vadājot cilvēkus.Bet vienmēr atrodās kāds "vampīrs", kas savas negācijas izliek tieši uz viņiem.

Liksim mierā šoferīšus, jo viņiem visa diena pie stūres! Iedomājaties, kas būs ar šoferīti, ja mēs viņu novedīsim līdz lielam stresam.Turklāt šoferiem mūsu dienās ir arī lieki pienākumi, kā piemēram naudiņas iekasēšana.Šoferi cik noprotu atbildīgi arī par sava transporta tehnisko stāvokli, kurš ne vienmēr viņiem tiek dots labākajā kārtībā.

Atvaino Žanna, bet man rodas iespaids, ka Tu "nedraudzejies" ar prātu, ja logiski pati to nespēj izsecināt.Ko gan tāda sieviete spēs iemācīt savam bērnam?

D Dāma 09.01.2009

Jums Toony ar Žannu ir vienāds rakstības stils, vienāda nostāja arī diskusijā Sētnieka darbs.Un abas var atšifrēt pēc "a šoferi", "a ko", ''a...", "a..."utt.
Nu neturi cilvēkus par muļķiem izglītotā! Jo lielāks sūds, jo augstāk sevi nostāda!

A Aleksai 09.01.2009

Ej sūdzies atiecīgajās iestādēs, ej pie priekšniekiem.Ne šoferi, ne sētnieki šeit nav vainīgi.Vai tiešām grūti aptvert?

J jurate 09.01.2009

Dāma nemaz nerunā, kā dāma... :)

T ttp 09.01.2009

ar shoferiem ir traki! es pats kadreiz ilgu laiku parvietojos uz krukjiem un zinu kadi sadisti vada trolebusus. ja tu taisies izkapt no pustuksha trolebusa un nostajies pie vienam durvim tad vinsh atver citas durvis un spogulii luur uz tevi, kad uzblaulj un nolamaa kapec never valjaa tad vinsh pazinjo ka shis durvis esot paredzetas iekapshanai

J juniors 11.01.2009

Dāma, tu gan ar visu esi apmierināta! Man prieks par tevi! Cerēsim, ka Tu nekad arī neiekļūsi šādā situācijā! Savādāk smagi klāsies!

T toony 11.01.2009

Dāma, nevajag te mētāties ar muļķīgiem secinājumiem. Man protams glaimo, ka tu domā, ka tikai es māku pareizi rakstīt un varu būt neapmierināta ar slikti padarītu darbu.
Un beidziet vienreiz cilvēku neizdarību aizbildināt ar zemām algām! Tas ir smieklīgi! Nu nepatīk zemā alga - tas nenozīmē, ka tagad nav godam jādara savs darbs. Nepatīk zema alga - lai tak iet strādāt par deputātiem, jo kā te kāds izteicās - viņi sirdī visi tik dziļi izglītoti - gan sētnieki, gan šoferi, gan nabaga dakteri, kas zemās algas dēļ neārstē cilvēkus...visiem tik grūti, ka vai manu... a kam tagad viegli? Ja visi pienācīgi darīs savu darbu tad visiem būs labi un nevienam nebūs jāsūdzas.

T Teddy 11.01.2009

Dāma gan ir "izglītota"!

A ally 12.01.2009

Izskatās, ka tikai jaunajām māmiņām un pensionāriem visulaiku ir problēmas!Tik bļaustās un bļaustās!Te sētnieki nenotīra ielas, te- sabiedriskais transports slikts!Tad brauc, Žanniņ, ar taksi, vai, lai vīrelis vadā!!!Es pazīstu daudzas jaunās māmiņas, kas ar visu lieliski tiek galā, nevis čīkst un pīkst!Izskatās, ka tev tas bērns uz nerviem krīt, tapēc Tu te gāz savu žulti bezjēgā!!!

. .....kl 12.01.2009

Vienreiz braucu 13. troleibusā, tas bija tas jaunais ar izvelkamo grīdu. Pieturā ratiņkrēslā sēdēja invalīds, bet vadītāja pat neizbīdija to grīdu, bet bļāva pa visu salonu: "takš palīdziet tam invalīdam tikt troleibusā". Tākā man bērns klēpī bija un pārējie pasažieri bija gados veci cilvēki, tad neviens nepalīdzēja. Tad viņa purpinādama invalīdu iestūma salonā, ...bet grīdu neizbīdija.