H Hugo Djego 04.12.2009

Tur jau ta lieta, ka viens skrien, grib tikt, bet trolejbusam jau sen jabūt pie nakamās pieturas.Tur jau gaida daudzāki cilveki, bet te viens grib tikt tikai...e87b8

P pufa 04.12.2009

sabiedriskais trasnsportss un veči ir tie, kam pakaļ neskrienu, tādēļ šī tēma sveša... :(

E Eseseseseseseses 04.12.2009

vai kads tiesam musdienas veljoprojam ar trolejbusu brauc? izmanto visparejo beedu leju, kada ir izveidojusies krizes rezultataa un nopeerc autinju pa leeto..

H Hugo Djego 04.12.2009

Slēpes jāpērk...

K Kostix 06.12.2009

tas laikam ir 15. maršruts

J jezups 06.12.2009

es bravcu tikaj ar zirgu

H Hugo Djego 06.12.2009

Jezup, ja Tavs zirgs iet prom no pieturas, tad Tu skrien un to pašu pieturu vai nākamo?

A annija 12.12.2009

cilvēki vnk. nesaprot, kur viņi steidzas savas dzīves laikā.. daudziem ir tik grūti izdarīt labu, jo viņiem kādreiz ir darīts pāri.. un nevienam neinteresē vai tu kaut ko nokavē, vai tas ir pēdējais transports uz tavām mājām, jo vnk. tas ir vinu darbs un viniem tas, acīmredzot, preiku nesagādā.. vini ir p*h*j*s*i

л Лена 13.12.2009

tikai naudu plēš, bet kvalitāte drausmīga!!!

S SantaManjana 13.12.2009

sūds

H Hugo Djego 14.12.2009

Ja kādreiz jabrauc uz Rīgu un jāvizinās ar sabiedrisko, tad es kā lauķis teiktu-ļoti interesanti, man patīk labāk tramvajā, nekā pašam baranku grozīt un dažreiz stresā-paspēt nevari un jātiek ir . Bet nepatikmai ir tas, ka nenormali dargs tas prieks paliek-gandrīz ka taksis. A cik vispār tagad takši ņem par kolometru? visu laiku bija kads 1, 5ls par to, ka savu pakaļu esi atļāvies nolikt uz viņa glauna sēdekļa ;P