Sabiedriskais transports - NEGODĪBA!!

Šodien braucu ar vairākiem transportiem, visos nopirku biļdeti, pēdējajā domāju priekškam? un tieši iekāpj kontrole.. Lika man izkāpt ārā, kaut arī varēju samaksāt uzreiz! Izkāpa vēl daudzi cilvēki un kādi pieci vienkārši aizgāja projām un viņi neko nedarīja [kontrolieri vai policija] es teicu, ka tas ir NEGODĪGI, ka jūs man tagad liekat maksāt, viņš man atbild "man jau nav piecas rokas"! ha. bet tas taču ir viņu darbs! man arī varbūt nav piecas rokas lai nopirktu etalonu, viņi vienkārši vējā aizlaiž 25 ls tā vietā, lai no manis izspiestu tikai 5ls HA nu nesaprotu, valsts apzog mani, kādēļ tad, lai man būtu jābrauc ar biļeti? MUĻĶĪBAS!.

[kontrolieris - RONALDS KOPEMĒRS].

F fifi 12.12.2009

un pa tadu sudu tev nebija slinkums drukat.ha

E Eseseseseseseses 12.12.2009

izklausies peec garaa pavaajas...

R Raitis 13.12.2009

Kā lai viņš viens var noķert tik daudz bezbiļetniekus? Viņš ņem to kam tuvāk, kurš nebēg, būtu aizlaidusies pirmā, nevajadzētu maksāt, bet vispār jau pati vainīga, ka nepērc biļeti, KO TU TE VĒL SŪDZIES?

B Baņkieris 13.12.2009

Ha, valsts apzog Tevi, Tu apzodz sabiedrisko transportu, rezultātā iekrīti un sabiedriskais transports apzog Tevi!
Turklāt sods ir līdz 15 latiem, tā kā priecājies, ka tikai piecīti parasīja!

E Edgars 24.08.2011

Nesamaksājot par braucienu pasažieris ne tikai apzog sia "Rīgas satiksme", bet arī vadītāju, kurš ved šo "zaķi", jo no gūtajiem ieņēmumiem uzņēmums algo savus darbiniekus. Tad sanāk, ka zaķi apzog sabiedriskā transporta vadītājus.
Padomāsim...!
Kā būtu, ja paši par savu pakalpojumu saņemt PIGU?

Elvis 11.02.2013

Zel manis tewi;((