www.sudzibas.lv Rīgas Domes Pilsētas attīstības departaments Apkopēja tualetē kopā ar apmeklētājiem

Sabiedriskā tualete - Apkopēja tualetē kopā ar apmeklētājiem

Jā, man ir liela nepatikšana pret to, ka vīriešu tualete netiek aizslēgta, laikā kad notiek uzkopšana. Ir gadījies redzēt, ka apkopēja rosās pa toleti, kamēr citi čurā.
Bet manas estētiskās jūtas aizliedz svešai tantei pliku cīsiņu izgaismot. Ko tad darīt?

U

U Uģis riktigais 24.08.2009

Pufiņ, neesmu nekur pazudis. Ja nopietni domā braukt ciemos, tad ir jāsazinās.Vai Tev darbā nebūs jābūt?Man vēl šo nedeļu ir atvaļinajums...
Vai Tev skype ir datorā?Man ir ar visu video, tikai dabā ar ubuntu linux os neesmu to vēl izmēģinājis...
Man tiešam negribās, lai visas Latvija zinātu, par ko runajam...

P pufa 24.08.2009

čava, Uģi! es tak uzrakstīju, kur man e-pasts uztaisīts, lietotājvārds..., nu nav grūti saprast, kāds ir.;)es arī mēģināju i tev, i šehei uz e-pastu nosūtīt ziņu, bet, cik saprotu liktenis tāds pats, kā jūsu ziņām man, ko sūtījāt.iespējam, tas logs (nosūtīt e-pastu) domāts, lai nosūtītu administrācijai e-pastu. vispār, jāpajautā tautai- auuuuuūūūūū, atsaucās, kas zin, kam domāts logs [nosūtīt e-pastu]?!

P pufa 24.08.2009

vai, aizmirsu, Uģi. Esmu reģistrējusies skaipā, ja vajag, pievienoju arī Web kameru, tākā ir gan video, gan ausis un mikrafons, gan pirksti, lai klabinātu tastatūru.:)tā kā raxti uz manu jauo e-pastu, pateikšu skaipa niku.;)

š šeherezade 24.08.2009

Vispār uz šeit norāditajiem e-pastiem var gan aizsūtit, tikai laikam ne visiem tas izdodas--man te laiciņu atpakaļ bija viena draudu vēstule atsūtita, kur kāds nepamierināts sūdzības.lv rakstitajs bija dikten neapmierināts ar kādu manu komentāru...:))))

P pufa 24.08.2009

tad kāpēc tu neatbildi man? es tev šodien nosūtīju uz e-pastu. varbūt vispirms cauri baigai cenzūrai iziet visi e-pasti?

U Uģis riktigais 24.08.2009

Pufiņ, es Tev uzrakstiju.Man inbox purgājas, bet beigās parādija, ka vēstule nosūtīta.Lūdzu apskaties.

P pufa 24.08.2009

tukša p/kastīte:((( raxti uz [slēpt]@tvnet.lv, raksti pa taisno no sava boxa nevis caur kautkādiem parazītiem sudzibas.lv. es arī sev raxtīju, arī parādīja kā visas iepriekšējās reizes, ka vēstule aizgajusi, bet neko neesu saņēmusi!!! :(((

U Uģis riktigais 24.08.2009

Es jau ta uzrakstiju.Mēģinu vēlreiz.

U Uģis riktigais 24.08.2009

Pufiņ, es Tev uzrakstiju savu skaipa vārdu.Ja saņem to pastu, tad pa taisno vari mani meklēt, bez sūdzību starpn.Man liekas, ka ādmin.bus priecīgs, ka ticis no mums beidzot vaļā, laikam tāpēc ar pacietību nedzeš šo tēmu laukā :)

P pufa 24.08.2009

iedomājies!tas tvnets bija pa tiešo tevi iemetis musorā!!! tāpēc man rāda, ka mans inbox tīrs. skatos- pie spama stāv cipars 2, lūru tur iekšā, jo zinu, ka neko neesu tur iemetusi. :) tūlīt sākšu rosīties pa skaipu.

P pufa 24.08.2009

ceru, ka gaidi ar nepacietību;)

A albis 24.08.2009

baigais savstarpējais bazars ar atejas starpniecību.tas ir tas pats kas sēdēt atejā katram savā kabīnē un sist klaču pa visu ateju lai citi dzird.

U Uģis riktigais 24.08.2009

Albi, Tu sēdi savā kabīnē, mēs jau laižamies prom :)

P pufa 25.08.2009

lai tev, Albi, labi klājas! kad iesi prom- ūdeni norauj un rokas nomazgā:)

š šeherezade 01.09.2009

Hello, esmu atgriezusies no Stambulas!!!Skatos, ka pa šo nedēļu no Pufas un Uģena nav ne ziņu, ne miņu...kur jūs esat?????:(((((

P pufa 01.09.2009

Čau, šehe! sajtāmies nu vairs nederīgi šai diskusijai, atdevām troni Albim, tagad tiekamies skaipā un reizēm arī šajā lapā. ko tu atvedi mums no saulain;as, siltās Turcijas, jebšu tāpat kā Bigs biji nu tik ļoti aizņemta, ka nebja laika kādu pastilu vai nugu mums nopirkt?

U Uģis riktigais 01.09.2009

Šehe, mēs jau netaisāmies visu mūžu tualetē pavadīt :)

M m 05.10.2010

Ja man gribas čurāt, es čurāju, kaut vai visas pasaules apkopējas lūrētu uz manu dzimumlocekli