www.sudzibas.lv Rīgas Domes Pilsētas attīstības departaments Apkopēja tualetē kopā ar apmeklētājiem

Sabiedriskā tualete - Apkopēja tualetē kopā ar apmeklētājiem

Jā, man ir liela nepatikšana pret to, ka vīriešu tualete netiek aizslēgta, laikā kad notiek uzkopšana. Ir gadījies redzēt, ka apkopēja rosās pa toleti, kamēr citi čurā.
Bet manas estētiskās jūtas aizliedz svešai tantei pliku cīsiņu izgaismot. Ko tad darīt?

U

U Uģis riktigais 20.08.2009

Labi, ka ādmīdiņš tāds saguris, nemaz neskatās, ka šo spamu varētu dzest ārā :))

P pufa 20.08.2009

Šehe, te ir mana īstā e-adrese, bet par tusu kā tādu neko neesu saņēmusi. tikai no kādas Lienes googles adresi ar viesu namiem, tāpēc arī domāju, varbūt jāizvēlas kāds, kur tikties. Kur tu Uģi biji pazudis?! šitā satraukt tautu!

P pufa 20.08.2009

Nu ja arī tur būs kādas 3 Pufas, norunājam paroli! tu uzdosi kādu jautājumu par tēmu, kas bija "sievietē", es attiecīgi atbildēšu tieši to atbildi, kas arī bija "sievietē". Kā tev patīk, ka te viens otrs domā, ka tu un esam viens?:))

Mamma 21.08.2009

Apsveicu visus ar laimigu atkalsarakstisanos! Es jau ar jusu tusonos labprat piedalitos ja butu jaunaka. Bet deru Omites lomai kad jaunajiem milniekiem bernini saks dzimt!Tad gan par mani neaizmirstat.

P pufa 21.08.2009

neviens neesam minējuši, kādos vecumos katrs esam, varam tikai minēt... Tā kā, varbūt omes un opji esam mēs visi, bet vecums jau nav šķērslis jokus dzīt un reizēm arī nopietni apspriesties.
Uģi! tev neliekas, ka par maz man uzmanības velti?

Mamma 21.08.2009

Nu Pufinj tu jau gan esi bikuciit jaunaka par mani. Nezin ka ar Ugi. Bet istai milestibai vecums nav skerslis.

H Hugo Djego 21.08.2009

Čau, visiem! Pufiņ, esmu nobijies, ka varbūt gadijumā Riktigais kāds maniaks! Visur jau raksta, ka tiekas netā sadraudzējas, tiem pec tam visādas problemas esot.jo neta tusējot pedofīli un visādi tadi ačgārnie tipi.

U Uģis riktigais 21.08.2009

Jo neriktīgāks, jo lielaks maniaks:) /sorry, nekā personīga/
Pufiņ, tās pārējās Pufas jau ar no šejienes vien būs:)
Man 44, ja kas, plika galva nav, dazi sirmi mati, bet krunkains neesmu nemaz :)
Foto pievienot nav iespējams :( es mēģināju kaut kādu desktop bildi izmeģinajumam...

T tanaka 21.08.2009

Nu tad ej tur kur durvis i...

P pufa 21.08.2009

kāda nozīme- pliks vai nepliks. daudziem mati gudrības priekšā atkāpjas... un vispār, kāda nozīme tavām krunkām, sirmiem matiem..., ka tik labs cilvēks un nav napeleona sindroma- tos es ciest nevaru.

P pufa 21.08.2009

Un, Neriktīgais, par cik esu pati maniake, tad arī tādus meklēju.paldies, ka uztraucies, bet esmu atradusi, ko meklēju. Lai tev arī veicas! ;)

Mamma 21.08.2009

Nu ko tu Pufa, kada gan Tu maniake- Tev tak zelta sirds un rokas. Bet no maniakiem gan uzmanies, staasta Vecmilgravi tads viens dzivojot . Pats maza auguma videjos gados nu dikti nesimpatisks esot, bet ar Napoleona sindromu. Ists maniaks, starp citu sirojot sabiedriskas tualetes.

U Uģis riktigais 21.08.2009

Anna, mēs jua netaisamies tusēt kaut k ādā tur tualetē)-neba jau kaut kādi bomži ;)

P pufa 21.08.2009

ar naktsmājām varu rēķināties, vai jāmeklē viesnīcā vieta, uz Kalvenes zoo aizvedīsi?

H Hugo Djego 21.08.2009

Pufa, katra gadijuma telti paņam līdzi :))Vajadzēja jau otrādi, ka šis pie Tevis brauc ciemos :)

H Hugo Djego 21.08.2009

Pufa laikam domā, ka ir nesmuka, ka grib tik zvēru dārzā. Pufa, vai Tu esi smuka?Blondīne vai kā? Cik veca vai jauna? Uģim tas noteikti interese.:)

P pufa 21.08.2009

Djego tas vairāk interesē kā Uģim. Kad Uģis to jautās, tad arī dabūs atbildi no manis.Un zoo dārzā gribēju Tevi apciemot... ja būtulaicīgi "pieslēdzies", kad vēl pepūšamā sieviete te bija, daudz ko jau zinātu i par mani, i par Uģi un Šehi, bet ja tevi sāku interesēt, norādi, kādu gribi mani redzēt, tad arī došu ziņu- vai ietilpstu tavos rāmjos vai nē.

U Uģis riktigais 21.08.2009

Pufiņ, mēģinu Tev pa taisno rakstīt, pārāk daudz visādu ziņkārīgo apkart...

U Uģis riktigais 21.08.2009

16:36 nosutiju Pufiņai ziņu.Ja kāds cenšas rakstīt vēlak, tad tas neesmu es.Citādi Pufiņa ir uz izkeršanu...
Un tad mēs ar Pufiņu beidzot atstāsim šo tualeti, ne mājas lapu.

U Uģis riktigais 21.08.2009

Sāku uztraukties, kur Pufiņa?Pēdējais pasts tikai no angļiem PM Tuning Racing Products Ltd