www.sudzibas.lv Rīgas Domes Pilsētas attīstības departaments Apkopēja tualetē kopā ar apmeklētājiem

Sabiedriskā tualete - Apkopēja tualetē kopā ar apmeklētājiem

Jā, man ir liela nepatikšana pret to, ka vīriešu tualete netiek aizslēgta, laikā kad notiek uzkopšana. Ir gadījies redzēt, ka apkopēja rosās pa toleti, kamēr citi čurā.
Bet manas estētiskās jūtas aizliedz svešai tantei pliku cīsiņu izgaismot. Ko tad darīt?

U

K karkus 14.08.2009

Es gan speciāli gaidu, kad apkopēja tualetē uzkopj, lai varu parādīt, man patīk, kad skatās uz manu!Es pat atlikumu neņemu tādās reizēs.Uz '"čaju"' atstāju.Vienreiz apkopēja bija tīri njauna, paņēma mutē vēl piedevām...

P pufa 14.08.2009

Hi! Šehe! Prieks tevi redzēt šinī "bodē"! es vairs pa bibliotekāra bodi nevalkāšos, brrrr man tas vilnis. nu, tav šehe, no malas labāk redzēt, kas ar to pāru būšanu... Uģis te stāsta par 10 dienu apmaksātu atvaļinājumu- tas jau izskatās pēc tētuku atvaļinājuma. vai tik nav jābrauc apsveikt?

U Uģis riktigais 15.08.2009

Labi, Pufiņ, varēsi braukt;)Pie reizes varēsi palīdzēt apliet tomatus :))

P pufa 15.08.2009

: * Tomātus es labāk ēdīšu vai sataišīšu ziemai želejā vai, ja tev ir paprika- lečo. man tomāti pūst... kaut siltumnīcā, tik un tā mitruma par daudz. Dāvanas jāņem līdz vai tev pietiks ar to, ka es pati būšu piet tevis?

Mamma 15.08.2009

Sveikinji, sen neesmu tomatus taisijusi.Tagad kriize jagatavojas smagai ziemai, bet visas receptes sen aizmirstas.Pufa milja sirds uzraksti kadu recepti ludzams, lai nav ziema pliki nagi jagrauz.

U Uģis riktigais 15.08.2009

Pufiņ, siltumnīcu laikam jāvēdina, lai nav pārāk mitrs gaiss iekšā, tad nepūt.
Mums te tomāti nepūst, bet arī ir stipri mazāk, nekā citus gadus.Arī gurķi nemaz negrib ziedēt.kaut kāds jocīgs gads.Vakar noskatijos doc filmu par to, ka ir stipri zema saules aktivitāte, kāda nav bijusi novērota nekad, kops uz Zemes dzīvo cilveki.Tas atstāj iespaidu uz visu dzīvo, uz šīs planētas.Tas attiecās arī uz cilveku domāšanas veidu, domāju ari uz augiem.bet vispār tur temats bija par globālu kataklizmu...
Tagad esmu gan nobijies, ka ādminis mūs sāks dzēst atkal arā, jo vispār offtopic aizgajis mums, viņam noteikti nepatīk zinatnieki.
Pufiņ, es nezinu, vai tas ir joks, vai pa nopietnam taisies ciemos braukt?Ja pa nopietnam, tas Tev jātēme Liepajas virzienā.

Mamma 15.08.2009

Miiljie man receptiiti kaadu, luudzu, kaut uz tualetes sienas, tik pasakiet kaadas. Bet labaak jau tepat, lai nav taalu jaaskrien lasiit.

P pufa 16.08.2009

Vai, Uģi, siltumnīca tiek vēdināta bez gala. Man tāda liela- stikla, ar lūkām un durvīm, tā kā gaisa cirkulācijai pietiek. citus gadus jau uz Līgo svētkiem ēdam pirmos tomātus, bet šogad tik - jūlija beigās. vai nav ārprāts?! tā kā tai filmai būs taisnība. gurķi ar šogad pašvaki, tikai otrais spainis novākts ziemai marinēšanai. vakar iegāju mežā- ar sēnēm arī pašvaki, sanāca tik vien kā lazanjai un pīrāgam ko uztaisīt. tā kā nekādi ziemas kvantumi nesanāks. es anna neko netaisu pēc receptēm- viss uz izjūtām un garšas kārpām, kas ar ko iet kopā un cik daudz visādas specijas. es tev tik varu pateikt ko lieku, bet cik daudz... nu nezinu- viss uz aci.kas tevi tieši interesē?Tā, jāpalūr, kā ar autiņiem uz Liepāju, kurā pieturā man jārāpjas laukā?

Mamma 16.08.2009

Lecho nekad neesmu taisijusi pat nav saprashanas kas tai burkaa jaliek ieksha, un ko pec tam ar to burku dara- skruve ciet vai karse? Nu un tomatus zeleja taisiju kadus gadus 30 atpakal, neko vairs neatceros.

U Uģis riktigais 16.08.2009

Pufiņ, vai arī Tu esi kājniekos palikusi, tapat kā es? Manam autiņam motors beigts, bet skūterim mīksta riepa:)
Rē kā...domaju kā aizbraukt Tev pretim...

P pufa 16.08.2009

uģi, vienīgā stūre, ko regulēju- velosipēda. pie citām stūrēm vienmēr ir citi, par cik uz mežu malku līdzi neņem, tad tagad pie lieliem attālumiem tikai ar sabiedrisko kratos, pie reizes arī jaunus paziņas iegūstu... ;) reizēm uzmācas doma, ka vajadzētu arī uz citām stūrēm tiesības iegūt, bet zini nespiež vajadzība, un tagad citi zinību kalni jāpievar. moš nākampavasar sākšu ko darīt. tad kurā pieturā man jārāpjas laukā? anna, lečo taisa no paprikas un tomātiem. tomātiem jābūt ļoti gataviem, pat pārgatavojušamies. tas viss jākarē, protams jāsaliek visādas specijas: sāls, dilles, pipari, lauru lapas, sinepju graudi, etiķis, ja grib izteiktāku, biezāku tomātu garšu, var nopirkts tomātu pastu vēl pievienot. kad viss sakarsēts, uzsitis pāris burbuļus- liek burkās un sterilizē un valcē ciet.paskaties tak netā, gan jau būs kāda precīza recepte. tomātus želejā- sagriežu normāli gatavus tomātus ripās, sīpolu ripās, sataisu marinādi: etiķis, sāls, cukurs, lauru lapas, dilles, pipari, sinepju graudi, želatīns. kārtoju kārtām tomāti, sīpoli, tomāti... pārleju ar karstu marinādi, uzkarsēju, aizvalcēju vāku ciet un lieju zem siltas segas, lai lēnām dziest.

P pufa 16.08.2009

re, kur anna atradu i-netā kaut ko http://www.receptes.lv/receptes/leco-1/ būs man pašai ar jāpastudē, varbūt ko interasantu atrodu.

Mamma 16.08.2009

Paldies Pufin, tu zelta gabalins!

P pufa 16.08.2009

Protams, ne velti es Uģim no pirmajām rindām jau iepatikos... ;) viņs- vīrietis ar pieredzi, zin, kam vērtība...;)

Mamma 16.08.2009

Nu lai jums veicas abiem!

š šeherezade 16.08.2009

Ak redz kā jūs te čubinaties, mīlīši!!!Es šogad gan neko burkās nelieku, tik vien dažas burciņas ķiršu kompota un viss, ja man kāda recepte vajadzīga, es visu googlē meklēju----mēs ar kungu pa ebay.co.uk, vien pērkamies, tur viss daudz lētāks un sūtīšana arī lēta, bērnam skolai Adidas firmas somu un botas pasūtiju, mašīnai tjūninga daļas pērkam un atradu riktīgi labu un lētu smaržu veikaliņu, ai, vispār galīgi no tēmas novirzījos laikam...Ok, skrienu atkal uz vardes.lv zolīti spēlēt, tā man dikti tīk:))

P pufa 17.08.2009

ebay.co.uk zaptes un marinētus gurķus nenopirksi... skaties, ka nesanāk kā fabulā sienāzim ar skudru. Uģis laikam cītīgi labo savus motorus, lai var man pretīm uz autiņu aizbraukt. Žēl, ka viņam nav zirga, pajūgā tik romantiski būtu... :)

Mamma 17.08.2009

Pufa, vai ta nebiji Tu kas to smuko jauno autinju pirka?

H Hugo Djego 18.08.2009

Riktīgais droši, ka būs ar kādu lelli aizrāvies, jo Pufu nav varējis sagaidīt:))