www.sudzibas.lv Rīgas Domes Pilsētas attīstības departaments Apkopēja tualetē kopā ar apmeklētājiem

Sabiedriskā tualete - Apkopēja tualetē kopā ar apmeklētājiem

Jā, man ir liela nepatikšana pret to, ka vīriešu tualete netiek aizslēgta, laikā kad notiek uzkopšana. Ir gadījies redzēt, ka apkopēja rosās pa toleti, kamēr citi čurā.
Bet manas estētiskās jūtas aizliedz svešai tantei pliku cīsiņu izgaismot. Ko tad darīt?

U

P pufa 07.08.2009

es jau nekur tālu nepazūdu. tagad tikai lēkāju pa vairākām vietām, lai nebūtu tik uzkrītoši- vienā vietā tusēt un komentēties ar tevi. Šehe, gan izskatās- vairs nedraudzējas ar mums. biju viņu "jaunajā vilnī "uzrunājusi, bet pat atpakaļ sveicienu nesaņēmu. varbūt baidās, ka šo arī met laukā no "tusiem"

P pufa 07.08.2009

un kā tu vari nezināt par dāvanu?! ja reiz pats jautāji, kad man dzimene, ka gatavo man dāvanu...???

U Uģis riktigais 08.08.2009

...un tad puspiekabe varēs čurāt biksēs.

U Uģis riktigais 08.08.2009

Pufiņ, to būs tas neriktīgais rakstijis, jo es vismaz neesmu atbildi izlasijis, tapēc nezinu :(

P pufa 08.08.2009

tas vēl bija otrajā piepūšamajā sievietē, kamēr es pa gulbenei atpūtos UR saraxtījās ar Bigu, ka žēl, ka es tik ilgi būšu prom bla, bla, bla un tad UR jautāja, kad man dzimšanas diena, ka gatavojot dāvanu. es, kad atbraucu- gari un plaši pastāštīju, kā pavadīju nedēļas nogali un atbildēju par to dzimeni. vakarā vairs nebija "sieviete"...tāpēc nezinu, kas sekoja pēc tam. varbūt tas tavējais klons strādā par admiņu un klopē visas mūsu bodes ciet? no sākuma viņš uzdodas par tevi un tad tā bode aizklapējas...

U Uģis riktigais 08.08.2009

Tas gan varētu būt tiesa.Mēģini man uz meilu rakstīt, varbūt saņemu.Es nevienam nevaru uzrakstīt, jo man neparādās rociņa uz vārda.Kādreiz varēju, bet atbildi nesaņemu.Bija kaut kāda tema, man likas, ka tas nav mans koments, kāds par mani bija uzdevies laikam.Rakstiju tam tipam, bet atbildi nesaņēmu.Tāpēc nezinu, vai tā funkcija darbojas.a varbūt man tie iestatijumi nav pareizi.Patreiz linux lietoju.win purgajas visu laiku, kaut ko apdeito, tad vēl sūdīgāks paliek...explorer aizveras vienkarši ciet, tad kaut kāds errors lec ārā, it kā serveris vainīgs.Bet neba visā pasaulē serveri noklājušies.

š šeherezade 08.08.2009

Šehe nav nekur pazudusi, tikai tagad retāk sanāk šeit ienākt---vasara, jūra, atpūta, tas viss atņem tik daudz laika, bet par jums abiem gan neesmu aizmirsusi...A kas tā par dāvanu tiek Pufai gatavota???Un kas viņai par svētkiem, ko???Es arī gribu dāvanu...man šo mēness ir vārda diena, ja kas un dāvana pienākas:))Gaidu!!!

P pufa 08.08.2009

lasu kalendāru- acis jau vai izmežģījusi- nekur neredzu augustā Šeherezade. varbūt kādā austrumu kalendārā tas vārds ir?

U Uģis riktigais 08.08.2009

Njā, viņa no arābiem cēlusies, laikam kāda vēderdejotāja.

tu neesi īstais UR!

A albis 09.08.2009

ja reiz tā apkopēja tur slauka, tad pie viena lai apslauka klientu dirsas.

J JānisJurisJavuJauca 09.08.2009

Puspiekabe, kāda tev dzimte?

š šeherezade 10.08.2009

Nu mīļie, Šeherezade jau mans pseido, nu tā kā lielajiem māksliniekiem un izcilām personībām...:)))Vai tad tāds vārds Pufa arī ir kalendārā, ko?:))

P pufa 12.08.2009

šeit par civilizācijas vārdiem jāiazmirst..., ja reiz šeit esi šehe, tad vārda dinā sveiksim, kad būs šehes ;) ieviešam savu kalendāru!

U Uģis riktigais 13.08.2009

Pufiņja Tu tiec pie datora, tad zini-es vel cīnos, esmu vel dzīvs :)

P pufa 13.08.2009

Čau, Uģi! :)) prieks redzēt, ka ar tevi viss o.k.! kāpēc lai es netiktu pie kompi, pēc darba vai brīvdienās- tā nav problēma. man tikai pele steiko reizēm- tad lēkā, tad ieklemmējas kā ēzelis... ja zinātu, ka tā tiešam ir tikai peles vaina- nomainītu, bet moš tur kompī kas ... par ko tad tu cīnies? :*

U Uģis riktigais 13.08.2009

Es domaju, ka varētu būt peles vaina.Ceru, ka nelieto veco ar rullīti?Vajag paņemt uz veikalu, lai pārdevējs izprovē, saki citādi jaunu nepirksi :)
Es te bišķi pa darbiem cīnos.Vispār ar steigu jaiet atvaļinajumā.Aizsūtiju iesniegumu uz darbu pa e-pastu, ceru, ka vini tur mācēs noviltot manu parakstu.
Mums laikam offtopiks, bet autor tik un tā pazudis, neko nesaka...

P pufa 13.08.2009

atvaļinājums ir laba lieta! es jau biju uz 5 nedēļām maija beigās, nu gaidu šitā mēneša beigas- būs 3 nedēļas atvaļinājums. tu tak tikai nupat sāki strādāt- vai tad dos tev tik ātri? paskaties "sievas" rubrikā, tur viens bibliotekārs vilnis uzmeties man. :( tāds komplesu nomākts un pretrunīgas likas, bet dikti agresīvs... vai arī es neesu riktīga. man bail no viņa. šehei ar šis pierīvējies, ka tik ko ļaunu nenodara...

U Uģis riktigais 13.08.2009

Pufiņ, varbūt nevajag tajās temās neko rakstīt, kur visādi gudrnieki uzrodas.Es neesmu darba vietu nomainijis, esmu turpat, kur biju.vakar zvanija vēl viens cilvēks, piedāvā man darbu cita vēl cita firma.
Man tagad pienakas atvaļinajums, kas apmaksāts 10 dienas, tad vēl man gramatvede teica, ka man pienakas vēl 100 darba dienas apmaksāts atvaļinājums.jautāju, vai nav kāda kļūda?-neesmu tak ministrs.Teica, ka tā sanakot, neesot kļūdas.tad jau redzēs.Man tik liekas, ka neesmu izmantojis atvaļinajumu par pagājuso gadu, jo kādus 4 menešus biju uz slimibas lapas.
Man darba pietiek, nevaru žēloties.Cita lieta ir ar naudu :)

š šeherezade 13.08.2009

Nebaidies, Pufiņ, ar mani viss kārtibā, esmu sveika un vesela...Domāju, ka no biblotekāra mums nav ko bīties---viņs ir pavisam nekaitigs un tikai grib mūsu sarunās iefiltrēties, kā Tev šķiet?Savādāk mes tikai trijatā vien un jūs jau ar Ugēnu arī tā kā par pāri jau veidojaties, ko???Pačuksti man taisnību, es jau nevienam neteikšu:)))