www.sudzibas.lv Rīgas Domes Pilsētas attīstības departaments Apkopēja tualetē kopā ar apmeklētājiem

Sabiedriskā tualete - Apkopēja tualetē kopā ar apmeklētājiem

Jā, man ir liela nepatikšana pret to, ka vīriešu tualete netiek aizslēgta, laikā kad notiek uzkopšana. Ir gadījies redzēt, ka apkopēja rosās pa toleti, kamēr citi čurā.
Bet manas estētiskās jūtas aizliedz svešai tantei pliku cīsiņu izgaismot. Ko tad darīt?

U

. ....kl 04.08.2009

A tu neej tualetā, kad tantiņa tur uzkopj. :)))

D devo4ka 04.08.2009

Ha, ha, ha...pliko cīsiņu izgaismot, nu gan sasmejos!!!Ja cīsiņš ir brangs un varens, tad tādu nav kauns tantukam parādīt, bet ja sakaltis un sīks tārpelis, nu tad jau gan...Šķiet, ka Tavs cīselis ir siks un neieverojams, tāpēc arī kautrējies..:))))

J juris 04.08.2009

Saakumaa iemaacies pareizi rakstiit vaardu tualete!!!

P pufa 04.08.2009

cilvēkam no pārdzīvojumiem stress, pilnmēness arī drīz, bet tu te ar savu pareizrakstību. te tev nav nekādi pareizrakstības kursi. būtību saprati? viss. nesaspringsti. ej gulēt un rīt pamosties iecietīgāks.

A Autors-devo4kai 05.08.2009

Es neesmu ekshibicionists, bet tu laikam tāds esi.

U Urmass 05.08.2009

Autors-->jurim
Bet Tu, dēliņ, vispirms iemačies kā latviešu valodā lietojamas un datorā izmantojams garumzīmes un mīkstinājuma zīmes.

M Maix 06.08.2009

Es par to neuztraucos, tas pats notiek Rīgas autoostā. Veči rindā stāv pie pisuāriem, bet starpā tantuks ar birsti bakstās un vēl uzsit pa kurpi, ka traucēju :)

U Uģis riktigais 06.08.2009

A Tu čurā uz otru pusi! kur problēma???Tantuks sakops, ja netrāpīsi pisuārā :DDD

P pufa 06.08.2009

varbū viņam visa čura noraujas, tad jau virzienam vairs nav nozīmes. ;)

P pufa 06.08.2009

cik tālu tava dāvana man, Uģi, jau gatava? ;)

H Hugo Djego 07.08.2009

Pufiņ, es nezinu par dāvanu, zinu tikai, ka te visu dzēš ārā.A te vispār kaut kur ir kādi noteikumi, kas jāzin, pirms raksta?Citos forumos nedrīkst lamaties un aizskart citus, tad var nobloķēt utt, bet te drīkst visu, tikai ne draudzēties :(

H Hugo Djego 07.08.2009

Ko jūs uztraucaties abi ar Pufu? Mēģiniet postēt uz īmeilu.

H Hugo Djego 07.08.2009

Pufiņ, tas neriktigais bija mans koments, aizmirsu jau savu uzvārdu, kamer te ņemos :D

H Hugo Djego 07.08.2009

Abi ņematies pa tualeti kā tadi mazi bērni!

U Uģis riktigais 07.08.2009

Mans nākamais jautajums ir-kur šeit var ievietot fotoattēlus, izveidot profila info utt? Puspiekabe neko nesaprot, laikam jau par apkopeju taja tualetē strādā, ka mēs ar Pufiņu traucējam.

H Hugo Djego 07.08.2009

Debīlais, kliko uz "REGISTRēTIES"!!!

U Uģis riktigais 07.08.2009

Puspiekabe, pusrubulis...vai tik tie nav sinonīmi?

P pufa 07.08.2009

es, Uģi, "apstaigāju" vairākas bodes, kur bija mani un tavi komenti- nav!!! ne komentu ne arī viena otra "bode" atrodama! vai nav kāds ārprāts?! es arī meklēju, kur te kādi noteikumi- gribēju zināt, ko nepareizi daru, bet neko neatradu. Puspiekabe, mums patīt publiski draudzēties, mums nekas nav slēpjams...

U Uģis riktigais 07.08.2009

Labi, Puiņ, ka esi atradusies;) Es jau biju aizdomajies, ka varbūt viņi kaut ko speciāli izdara, lai mēs nevarētu lasīt viens otra komentus.Laikam jau ta ir, ka vienam, otram pietrūkst humora izjutas.

H Hugo Djego 07.08.2009

Man tik atkal liekas, ka mēs ta rakstot celsim topā to tualeti, beigās būs "turies tālāk no sabiedriskās TOLETES":DDD