LV RU

Sabiedriskā tualete - Absurds

Piekdienas vakars vai sestdiena vai jebkura brīvdiena , svētki tā stacijas tualetē rinda 5 metri un lidzesošajā origo kur tualete laikam par brīvu cik zinu viņu ai..sta tā kā pēc party kādā naktsklubā..nu nevar būt vietā kur simtiem tukstošu cilvēku iet cauri ikdienā tualete ar 5 kabinēm vai sešām un protams 2 parasti ir vaļā un ir it kā tikko iztīrītas un nedrīkt tajās iet...nav kur piesēst aizšņorēt kurpi vai nomainīt plāksteri ja nu gadijumā tāds ap pirkstu ir .. nav norādes ka ir arī otra kur protams viriešu nav nekad tik daudz bet sievietes kurām garām nevar tikt jo viss ir šaurs un neērts . pakaramos iekšpusē nemitīgi kāds labdaris noskruvē ik pa laikam un attopies telpā kura ir mazāka kā boing lidmašinas tualete un nav kur pakārt somu vai jaku .. ja nu renovē un paplašina tad varbūt arī palīgtelpas .. man stacija tāpati kas padomju laikos.. kāda bija tāda palika .. dzirdēju ka kāds mūziķis sudzējās ka neuztic savu laikam nelielo čellu atstāt bez uzraudzības un ieiet tajās mazajās kabīnēs . un parastam latvijas apceļotājam soma nav diezko mazas un tur tādi tipāži dežūrē un to vien gaida ka varēs kautko paķert .. autoostas tualete kā indijas provincē.un arī aizdomīgu tipu dežūra ... viduslaiku šaurība. un kā var uzceļot jaunu ""un nosaukt to par modernu""lielveikalu ar 1,5 kvadrātmetri tualeti... un ja nu jaunajā koncertzālē kuras drošvien nebūs modernas .. vidsuslaiki un to sākums... veikaliem ir jāsāk likt zvaigznes un iestādēm tāpat kā viesnicām un jaregulē tādā veidā viņus arī un pirms ceļ lai domā bet cik zinu šeit visu var nopirkt un pat acīmredzemo sūdu pārvērt zeltā..

Vairāk sūdzības par Sabiedriskā tualete

Komentāri (11)

"nomainīt plāksteri" - jeb pamperus pēc verbālās caurejas?

Be beer 17.02.2017

Vai var būt viens teikums ar 240 vārdiem? Varbūt diarrghea verbalis?

Aigars31 17.02.2017

tu tiešam esi jautrs.. bet tava jautrība nav visu gaumē.. nu.. katram sava gaume vecīt..
. nav labs humors kurā tiek iesaistīti izejas caurumi.. vai citi..visādi caurumi.. maisijumā ar
to kas citam ir zāles:))hahahaha.. vai viedokļi.. šoriez mēs nerunājam par tiem bet gan par
to ka muzikas formāti mainās uz mazākiem un labākiem visiem ir prieks un tava dzīve viens vienīgs flash vien ir.
viss iet uz augšu bet parējais paliek kā bijis...tualetēm nevajadzētu palikt mazaakām un neērtākām ... kapēc tu neprasi atpakaļ melnbaltos televizorus savos komentāros un neliec jaunajām māmiņām pamperus mazgāt ar rokām kā drošvien darīja tavējie .. . nu skatoties cik tev gadiņu..

Kas attiecas uz izejas cauriem, tur nepārspēts ir un paliek Latviešu tautas mūžīga sāpes. Kas attiecas gaumi, tur neko mainīt nevar - vieni skraida pa tualetēm, plāksterus mainot, iepērkas sekondhendos un slīgst depresijā par reklāmām, citiem, turpretī, ir arī tāda lieta, kā veselais saprāts.

Latviešu tautas 17.02.2017

Kas attiecas uz izejas cauriem, tur nepārspēts ir un paliek Latviešu tautas mūžīga sāpes.
---
100500!

Sardele 18.02.2017

Aigar, cik klases esi beidzis? Bet tā godīgi.

Latviešu tautas 17.02.2017

man stacija tāpati kas padomju laikos.. kāda bija tāda palika ..
===
Un laiki paliek: pie varas komunisti. Nosaukums ir mainīts uz :Visu-Latvijai!", TB, LNNK, Vienotība, ZZS, Regionālā apvienība.

Aigars31 17.02.2017

katrā ziņā nosaukumi tiešām liek drebēt un trīcēt un sauklī daudziem ir viss .. ir varbūt jaiemācās sevi prezentēt ne komunistiski ne hitleriski jo tas jau ir tas kas iet pa priekšu bež šaubām...--

pamperus-rokām- visu latvijai
ejam ar avīzi- TB
tarhūnu pa krānu - zzs
kvasu visiem . RA
un tātālāk un tā joprojām
ejam ar avīzēm

Aigars31 18.02.2017

jautājums tev neadekvāts un vari likt domāt citam ka kāds tev mazāk svarīgs un tā noteikti ir... viss ir atkarīgs no tā kas viņam ir vairāk vai mazāk.. vai cik...un pēc tā tu izrēķini cik kāda domas tev svarīgas vai nē... varbūt staigā ar svariem apkārt un sāc priest arī un jautāt cilvēkiem cik viņi sver

Aigars31 18.02.2017

un beigsim ar to ka uz tu es tev neesmu... veel pagaidaam ne

Latviešu tautas 18.02.2017

Aigar, cik klases esi beidzis? Bet tā godīgi.
===
Palīgskolā - četrus: viņam izziņa no psihiatra...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes