www.sudzibas.lv Ryanair Boarding pass

Ryanair - Boarding pass

Iegādājos Ryanair lēto aviobiļeti un saņēmu savu "Boarding pass" pdf failā. Nezināšanas dēļ izdrukāju abus boarding pass (turp un atpakaļ) uz 1 lapas no abām pusēm >:) taupot papīru un ķipa lai nepazūd :)) sasodīts :)
Lidoju ļoti reti..

Nu lūk, tagad lidostā šeptīgās Ryanair meitenes paņēma un noplēsa man to lapas apakšu nost, jo tāda kārtība, BET nepateica viņas man, ka man noteikti jāizdrukā lapa vēlreiz ar atapakļceļa "details".

Man šis "laipnais serviss" izmaksāja papildus 40 EUR par to, lai mani ielaiž lidmašīnā atpakaļ uz Rīgu :(( lai izdrukātu vienu papildus lapu, pat ne A4 formātā!!! Izdrukāt vēlreiz pašu boiarding pass varēja tikai ne vēlāk kā 4 stundas pirms lidojuma, taču to izdarīt būtu iespējams tikai tad, ja pats pdf fails būtu kautkur saglabāts e-pastā vai tml. Tā kā, ŅEMIET VĒRĀ, kas nezin!!!

Nu pati jau vainīga, taču uzskatu, ka Ryanair darbinieceēm principā bija pienākums mani painformēt par šo, nevis noplēst lapu un tad ej kur gribi pēc tam.
Savu daļu vainas, protams, uzņemos, par ko arī samaksāju, bet aviokompānijas serviss maās acīs ir ZEMS!!! Viņi vairāk koncentrējas uz somu mērīšanu un svēršanu un papildus naudas ieksēšanu.. ko tu gribi, lētās biļetes, ne..? :))

E

ž žipata 06.12.2010

Labi, ka saproti, ka pati vainīga! Un ko ta tagad sūdzies! Maziņa, mutē viss jāiebāž? Skola maksā naudu!!!

T Tontons 06.12.2010

Nu bet lidmašīnā tiki :) Un lidojums tāpat "pa lēto"? Par ko tad sūdzamies, par sava prāta spēju iztrūkumu?

I Ilona 06.12.2010

Te jau visiem ka tik kādu " nolikt ", cilvēks vnk brīdina citus, bet Jūs tā kā tādi šakāļi uzreiz virsū metaties ar savām gudrībām...

P pamparam 06.12.2010

Vajag kārtīgi izlasīt arī atsūtīto info, tur ir rakstīts, ka katram boarding pass ir jābūt uz atsevišķas lapas.

E Eseseseseseseses 06.12.2010

Nu vispaar jau seit vajadzetu darboties logiskajai domasanai - ja jau turpceljaa boarding pasei pusi nopleesa, tad atpakalceljaa arii pusi nost pleesiis. Tam, ka atpakalcelja biletei nav palicis ko pleest un taa nopleestaa papiiriisa nozeelojamajam izskatam jau nu vajadzetu likt aizdomaaties, ka kaut kas iisti nav kaartiibaa...

A Arturs 07.12.2010

Ryanair ir ista grauztu kompanija kur lido Ikarusi ar sparniem :D bet ja tev vajag kaut kur atri aizlidot par velti un tev nav nepieceshama 1 klasse lidmashina tad si kompanija ir tieshi kas vajag.

R rex 09.12.2010

Sūdzība no sadaļas - šodien saplēsu šķīvi...kaktā sēdēja zirneklis un tā dīvaini uz mani skatījās... Vainīgs zirneklis! Noteikumu nezināšana neatbrīvo no atbildības... tev ir info, ko izlasīt, iepazīties, it īpaši, ja reti lido - bet nē, labāk ekonomēsim papīru un neko nelasīsim!!! Ja nu tur būtu rakstīts, ka tu visus savus radus atdod verdzībā? Aj, nafig lasīt, ne? Tik liekam ķekšus, apstiprinam, drukājam, maucam! Un Ryanair ir viena no drošākajām kompānijām mūsu platuma grādos, btw...:)

F fyzzz 29.05.2013

Un tu tiesam domaji, ka personals parbauda abas izdrukata papira lapas? Parejo zinasanai letas aviobiletes cenas kompensejas ar tadies gadijumiem, kuru ir diezgan daudz. Bagazas limitu neieverosana, check-in neesamiba utt. Ta ka nevajag vainot apkalposanas limeni. Ja gribas lux klases standartus - tad ir citas aviokompanijas. Ja esi uzmanigs un ievero kompanijas noteikumus - nebus par ko sudzeties!