Rustams Eberhards - krāpšana

Neuzticaties šim cilvēkam, ļoti laipns, izdarīgs, gan treneris, gan parādu piedzinējs, gan izsitējs, gan kredita izkārtotājs,
bet rezultāts-paliec ar neko, bez naudas, viņam pat nav kauna vienreiz piekrāpjot, paprasīt vēl, un cik zinu, tā rīkojas ar daudziem!

I

K kengurs 08.04.2009

Tapat ari zinams, ka nevajag uzticeties Rutai Potapovai. Vina ari likas laipna, gan auklite, gan dzivo Kengaraga, bet rezultats ari bija graujoss-paliec ne ar ko. Un cik zinams, ta vina izrikojas ar daudziem. Tapec ka vinai nav kauna? Sadu pasu jautajumu gribas uzdot ari vinai.

š šeherezade 08.04.2009

Es te tā pasekoju līdzi abiem siem blēziem -gan Rutai, gan tam Rustamam un rodas priekšstats, ka abi darbojas uz vienu roku, te tikai telo muļķus...

P pofiggs 08.04.2009

Idioti visi, neprotat zagt ejiet gulet, izskatas ka te neviens neko pats izdarit neprot tikai telot un zeloties, aunu bari

I izsekosana 08.04.2009

poffig, kas tu nezinaji, ka te tik zeloties prot un neko citu, aaaaaaaaaaa, jo te tikai raksta tie, kas pasi neko negrib darit un gaida halavu

M mes 08.04.2009

mulki telot musu laikos ir prasme un darbs...bet, Rustamu es pazistu, zel caļa, nav vinam tacu naudas, tapec varat neviens neceret, ka atdos naudu, meicas, prasat baudā, izpalīdzēs...

T talsirule 08.04.2009

Ako vins trenē, cik zinu, tacu vairs neko, tikai trene vinu pasu tagad, cik te izskatas, sen jau vajazdeja...bet pasi mulki, vai tad nebija uz pieres rasktīys, ka tikai joko, jo stadat vins nemil un ne tikai vins daudzi, a ko darit, ja darba nav vinam bet neaizstavu. vinam nav naudas

P poffig 08.04.2009

Tauta, es gribu, lai jus man na halavu uzcelat maaju, par kuru man nebus jamaksā, es gribu na halavu macities un neko nadarit skola, bet pabeigt to gan gribu, tad, gribu sievu, labu, bet netādas, kuras ir seit, ciksteetajas, vaidetajas, neapmierinatas ar dzivi es negribu, gribu caklu sievinu, nopietnu, kura man dos naudinu...ai, poffig, tapat man neka nebus, kamer dzivosim Latvijaa, davai braucam uz Igauniju, tur bus viss

F ful 08.04.2009

Ja gribi brauc uz savu Igauniju, man tepat ir labi, kamer Latvija mani baros, nekur nebrauksu

U Uldis 08.05.2009

Vai kāds nevarētu pateikt Rustama Eberharda adresi?
Un kur viņš mēdz uzturēties?
Paldies.

A arnis 03.06.2009

Šis te rustams gribeja izkrapt no mans auto kas ir lizinga, teica ka maksašot talak, bija gatavs uz visadiem nosacijumiem, laicigi atkodu šo fruktu, tauta lai uzmanas.

R ruks 06.06.2009

Ir iespēja viņu dabūt rokās...

R Rustams! 07.06.2009

Redzu, kaa kaads grib mani satikt?? es jau ieprieksh rakstiiju, lai zvana man uz 25976458

X XXX 14.07.2009

Tā morālā padibene, čorts, viņam jau laikam pat uz olām pagoni un zvaigznes, viņš vēl raksta, lai viņam zvana, tādu pašreklāmu sev taisa, laikm mentu karstais tālrunis, tāds idiņš.
A kas naudu viņam devuši, nu protams muļķi, vai tad cilvēks dzīvojot dzīvi neiemācās orientēties cilvēkos, atpazīt lētu krāpnieciņu, to niecību, viņu redzot taču viss ir skaidrs, daunis no dzimšanas, gaita kā izdrāstam pediņam un uz pleciem ejot šūpojas liela duņa ūdens galva un kam vēl var ienākt prātā ar tādu kārtot kādas lietiņas, skaidrs ka metiens un viss, cilvēki neapkaunojat sevi!

Z zakis 15.07.2009

Ir iespēja viņu dabūt rokās...

RUSTAMS EBERHARDS
TALSI, KRIŠJĀŅA VALDEMĀRA IELA 46-5

T talsosvisuredz 16.07.2009

kādi menti? Ko jūs gvelzat muļķības...jūs vispār nevarat iedomāties cik viņam ir pārkāpumu. Mentiem tas sūds vispār nav vajadzīgs. Paši menti vinu labprat iesedinatu, ja butu tada iespeja, laikam par maz poieradijumu, tapec Eberhard, netaisi sev pasreklamu, nelidzes, duraku nav, visi tevi zina te ka raibu suni, kurs prot tikai vavuļot, un muldet, laikam esi tēvā, kurš apdirsies bērniba skrssidija un miza biksees.vissko tu proti, tikai zagla cigana dotibas tev dotas, vairak nekas.

T Talsinieks 12.09.2009

viņa adrese nav tā, kuru te viens nosauca...tur dzīvo viņa māte ar tēvu...viņa adrese nu jau kādu laiku ir Darba iela 1...pirmajā stāvā pa labi neatceros kurā treķenē, kurš nummurs...katrā ziņā ja klopējot suns maziņš rej...tad ir īstais dzīvoklis...dzīvo kopā ar draudzeni (Laila tjulbabajeva) un viņas dēlu (6g apmēram)

T TEHb 18.08.2010

da blin :D Rustams Eberhards ir reāls krāpnieks, un policijas stukač? kapēc?
cik zināms no drošiem avotiem gan no kriminālo aprindu cilvēkiem, kas nākuši no cietuma un tur jau zinājuši:
ka Rustams strādā uz policiju un slepeno dienastu, ka viņš Rustams Eberhards saņem ALGU no Policijas par to ka viņš Rustams Eberhards nodod bandītus, huligānus, apkrāpj vienkāršus cilvēkus kas dzīvo un visu mūžu godīgi strādājuši un pelnījuši sev iztiku, nodod policistus kas viņam traucē nodarboties ar banditizmu un citām kriminālajām lietām.
Nez kapēc Rustams Eberhards dzīvo dzīvoklī kuru īrē citi cilvēki. Kapēc Rustamam Eberhardam pilnīgi nekas nav uz Rustama Eberharda vārda? Tajā skaitā Infiniti, un citas lietas? Kapēc Rustamu Eberhardu vairākas reizes ir sagaidījuši pie mājas durvīm un piekāvuši līdz slimnīcai? Kapēc dzīvoklim kurā Rustams Eberhards durvis sastāv no šujam ieroču ložu caurumiem. Kapēc automašīnām ar kurām brauc Rustams Eberhards bieži ir izsisti logi? Kapēc Rustams Eberhards Ārpus sava darba, parādu piedzīšanas :D staigā bruņuvestē līdzi nēsājot optisko steku, gāzes balonu un šaujam ieroci?
Tad atbildiet man uz tādu jautājumu:
kur Rustams Eberhards nekur nestrādājošs, kas nekad mūžā nav strādājis, dabū naudu priekš Infiniti, dzīvokļu īri, komunālo maksājumu maksāšanai, ēšanai... ā viņam ir laikam ir labs radinieks ārzemēs :D Nē stulbenis(e) viņš katru dienu atrod maku uz ielas. :D
+ par to ko rakstīja Ruta Potāpova ir pilnīga taisnība un viņa nav vienīgā, kas ir apkrāpta, apšmaukta, izspiesta nauda šantāžas ceļā u.t.t

S ss 09.04.2011

tevi Rustam drīz novāks, tas zināms no drošiem avotiem

A Arvis 30.06.2011

tas tapeec ka vinjam nekas nepieder tapeec arii nav uz vinja vaarda.. tam loham laukjenee kad dziivoja pat ledusskapis nebija.. savus sapuvushos kefiirinjus un gurkjiishus uz palodzes vasaraa glabaaja
bet sava taisniiba jau tam suukaataajam ir.. kameer juus tur gjerevnjaa vinju barosiet tikmeer vinjsh juus arii pisiis
infiniti.. LOL kjiinieshu ateja.. normaala autonoma neviena jau tev kraan nedos mashiinu :D
atbrauksi uz pilseetu tevi ne vien dupsii panjems bet arii tavaa chigaana ubagu turzaa nebuus lohi kas tev metiis..

A Arvis 30.06.2011

"ir iespeeja dabuut vinju rokaas" -- bljaa nu vot tie ir lauki :D ar tumshmatainaam tautiibaam ir taa ka vinji zin robezhu cik taalu var iet un ko var pist un ko ne.. un cik lielaa meeraa, vnk kaada sajuuta ir peec taadas nodziivotas dziives ka itnekas nav paveikts..?
"ir iespeeja dabuut vinju rokaas" - AIZPISIET MUTI!!! JUUS VINJU VARAT DABUUT TIKAI SAVOS EROTISKAJOS SAPNJOS :D:D:D
neviens vinju nedabuus kameer vinjam fishka rubiis.. to ka lohi esat sevi varat vainot! vismaz kaads jums daunjiem paliidz dziivei sagatavoties :D
jums tak uz pieres ir rakstiits apis mani :D zinu visus kas te raksta un smiekli naak :D obama bled ar infiniti :D:D:D
es no kreesla gandriiz nokritu :D:D:D