www.sudzibas.lv russland minoritātes

russland - minoritātes

lai turpmāk nerastos domstarpības starp latviešu un krievu sabiedrību, vēlētos visus, kuri šajā vietnē raksta sūdzības, darīt to valsts valodā - t.i. latviešu valodā.
paldies par izpratni
p.s. ja krievvalodīgie nesaprata - poshol von atsuda!!! =)

K

M marina 16.12.2008

sajt dlja vseh kazdyj mozet napisat kakaja raznica russkij ili latvietis derma hvataet v ljuboj nacii

W wmatok 16.12.2008

pats poshol von atsuda, ja tev kas nepatīk!

A Aleksandrs 16.12.2008

kengurveidigais cuka, izsaut tadus kroplus, naciks smirdigais.

J Juris 16.12.2008

Nacists pretīgais!

T toony 16.12.2008

Un ko pats te domstarpības taisi? Ka tu tāds, lūdzu, būtu, lai noteiktu kādā valodā man te rakstīt? Tādus nacistus tikai lopu vagonos sakraut un apšaut kā suņus.

L LLLL 17.12.2008

Interesanti, kas te ir tīrasiņu latvietis?!?!?!?!? Bijām zem poļiem, zviedriem, krieviem un vel zem kā tur vēl un tie pisa mūsu sievietes un tām dzima bērni. Un ne vairs lavieši, bet jau jaukteņi.

L Ligucis 17.12.2008

Jaucieties tautu asinīm, dzimst skaistāki, gudrāki un labsirdīgāki cilvēki.
Nebūsim rasisti un cienīsim viens otru, gan krievi, gan latvieši un pārējie.

L Līga 17.12.2008

nu vispār jau varētu atbalstīt Kenguru - kā nekā valsts valoda ir latviešu un tā būtu jāsaprot visiem valsts patstāvīgajiem iedzīvotājiem, bet diemžēl praksē tā nenotiek - ir daudzi, kas to neciena! Ja nemāk latviski, lai raksta kādā internacionālā valodā, piem., angļu val. Kas tā krievu val. vispār ir, kapēc man būtu tāda jāzina, es taču nedzīvoju Krievijā...

L Liene 17.12.2008

Ja cilvēks raksta krieviski, tas nenozīmē, ka nezin latviešu valodu, ja tu Līga nesaproti krieviski, tad nelasi, tu laikam zini tikai latviešu valodu, uz neko vairāk neesi spējīga...

L Līga 17.12.2008

Nu, protams, protams, ka es zinu TIKAI un vienīgi latviešu valodu... Nu tik "gudrs/a" tu Crazzzy esi!! Un par tavām spējām man komentāru nav!! :D :D :D

L LLLL 17.12.2008

To Līga! a kāpēc man latvijā būtu jāraksta angļu valodā?

L Līga 17.12.2008

Biza, es neteicu, ka TEV ir jāraksta angļu val., laikam tu pārprati - latviešu valoda ir OK!! angļu val.es minēju kā piemēru starptautiskai valodai, ja cilvēks nemāk latviski - ārzemnieks, kurš arī varbūt grib dalīties pieredzē...

L LLLL 17.12.2008

Jā, ārzemniekiem nav ko darīt, kā sēdēt šajā saitā!

L Liene 17.12.2008

Līga pret angļu valodu tev pretenziju nav, bet tieši pret krievu valodu ir... tu gan esi tiešām aprobežota...

R ramona 17.12.2008

BIZA..angļu valodā te neviens neraksta, jo citas tautības pārstāvji cenšas rakstīt, runāt latviski...krievvalodīgie nez kāpēc ir vienīgie, kas nevar savu pakaļu pakustināt un mūžu dzīvojot Latvijā iemācīties valsts valodu. Kādēļ mums ir jāpielāgojas? veikalā utt. jārunā krieviski tik tādēļ, ka kads nemāk valsts valodu...Satversmē ir tikai viena valoda.

L Līga 17.12.2008

Kādā ziņā tu vari spriest, ka es esmu aprobežota? Baigā/ais psihologs esi?? NOŽĒLOJAMI, kā arī tu pati/s, ja vari tā spriest!!! :D :D
Jā, man ir iebildumi tieši pret krievu val., jo es neuzskatu, ka tas ir normāli, kad latvietim ir obligāti jāzina krievu val., lai viņu ņemtu darbā, lai viņu veikalā, frizētavā saprastu utt. Man kaut kā ļoti bieži ir nācies saskarties ar šo problēmu, tāpēc ir arī pretenzijas ar to!

L LLLL 17.12.2008

Krievam ir vieglāk uzrakstīt krieviski nekā latviski... tās gaarumzīmes utt. Var redzēt, ka šajā saitā kāds krievs ir centies rakstīt latviski, bet varza īsteno latviešu to nodiršs par kļūdām. Tākā padomju laikos, tā bija galvenā valoda... es to zinu un labprāt ar krieviem runāju krieviski, lai to neaizmirstu.
Un cik krievus zinu, kam pāri 30, tad skolās latviešu valodas stundu laikā viņi spēlēja futbolu vai ko citu, jo latviešu valodas mācība nenotika. Jā, 90-tajos tika rīkoti krieviem visādi kursi latviešu valodas apmācībā... baigi jau tur mācīja!!!

L Līga 17.12.2008

Man absolūti nav pretenziju, ja krievi raksta vai runā ar kļūdām, es nekad par to nesmejos, bet cienu, ka cilvēks cenšās. Bet ja es dzīvotu kādā valstī jau n-tos gadus, es noteikti būtu iemācījusies valsts valodu, es to uzskatu par pienākumu.

L LLLL 17.12.2008

Ja es būtu krievs, tad arī speciāli runātu krieviski, jo latvieši ir ļauna un skaudīga tauta.

L Liene 17.12.2008

Līga, žēl ka pierādīji savu stulbumu, ir darbs, kur jāzin arī angļu valoda, par to tev arī pretenzijas?
Ja esi mācījusies skolā vēsturi, tad zināsi, ka Latvija savā laikā bija zem Krievijas, līdz ar to Latvijā dzīvo daudz krievu tautības cilveku, tā kā samierinies, un liecies mierā!