Rūberts, kafejnīca-konditoreja - Slikts serviss

Vairākkārt esmu iegriezusies kafejnīcā "Rūberts" Ikšķilē,veikalā Maxima. Mani ļoti neapmierina divas darbinieces kuras apkalpo nevīžīgi. Varu vien ārieni aprakstīt- viena ir melniem copē saspraustiem matiem un otra ir gara auguma ar sarkanīgiem matiem. Viņas vienmēr maiņā strādā kopā. Vairākkāt pasūtot burgeru komplektus līdzi ņemšanai tie ir bijuši knapi silti,bieži vien bez mērcītes klāt pie kartupelīšiem un visādi citādi izskatās ka viss pagatavotais izskatās tā itkā būtu iemests siltumizturīgajā maisā un viss. Un arī pieņemot pasūtījumu kad kasierei ir jāklausās tajā ko klients saka pasūtot kaut ko viņas savstarpēji runājas un tad pārprasa klientam ko ir teicis jo neklausas tajā. Man kaut kā šķiet ka klientam vienmēr ir taisnība. Tai pat laikā es saprotu ka darba laiks ir garš un darbs nav tik vienkāršs taču redz otrajā maiņā strādājošajām sievietēm darbs iet no rokas un viss ir kārtībā un apkalpo kā pieklājas.

veesaa007 02.12.2017

Kādu savu taisnību centies pierādīt, ja tev vienmēr ir taisnība kā klientam? Ir tikai tiesības, nevis pienākumi, ja? Starp citu- tā ir tikai aizbildināšanās, ka "klientam vienmēr taisnība". Nu nav gan.

Klientam vienmēr ir taisnība! Pat ja viņš ir auns.

Rrrunčuks 02.12.2017

Klientam vienmēr ir taisnība

Ja tev šķiet, ka klientam vienmēr ir taisnība - nekautrējies, psihoneiroloģiskajā slimnīcā, tādus klientus uzņem īpaši laipni.