RTU dienesta viesnīca - Briesmīga attieksme

Esmu 3. Kursa studente un mana māsa 1. Kursa studente.
Sakarā ar neskaidrībām un neprecizitātēm zvanīju uz Rtu mājaslapā atrodamo numuru un pēc sarunas sapratu, ka runāju ar departamenta vadītāju I. Sveržicku. Nesaprotu, kā šāda persona var strādāt ar studentiem, vispār ar cilvēkiem? Vienkārši briesmīgs tonis jau paceļot telefonu, uz jautājumiem atbildēja ar nicinājumu (?) , pat nesaprotu kāpēc... Un beigās vēl pacēla balsi, reāli bļāva! Tas tā kā normāli?
Esmu par šo personas runāšanas stilu dzirdējusi jau iepriekš no kursabiedriem - no tiem, kuri strādā Rtu. Tātad, tas nebija tikai šoreiz, bet tā laikam ir departamenta apkalpošanas norma?
Studenti, ja vēlaties kaut ko uzzināt vai precizēt, zvaniet uz pašām viesnīcām, jo tur ir atsaucīgas vadītājas!

č Čīkstētājs 07.09.2020

Nu laikam dāmai mācību gada sākums sakrita ar sarkanās armijas dienām)
Neko nepadarīsi.

н НеКариньш 07.09.2020

Ta ir Jusu pieredze?

č Čīkstētājs 07.09.2020

Tev sievietes ne reiz dzīvē nebija? nabags)

н НеКариньш 08.09.2020

Latviešu? Dievs pasargā: nu tad labāk melnādaino no Āfrikas...