www.sudzibas.lv RSU Stomatoloģijas institūts Slikts serviss, attieksme ka pret lopiem

RSU ambulance/Sandra Gintere - Slikts serviss, attieksme ka pret lopiem

Ģimenes ārsti ļoti neiesaku. Bet izvēle katra paša rokās. Ja tomēr sanāks būt pie šī ģimenes ārsta, reiķinieties ar to, ka jūs skatīs tikai un vienīgi ārsti rezidenti. Un ziniet, tas ir labākais šajā situācijā, jo gadījumā, ja tomēr viņa pārķers pierakstu un skatīs jūsu lietu, nekas labs no tā nebūs. Ārste nepievērš uzmanību detaļām. Skatoties analīzes nepieverš uzmanību rādītājiem, kas svārstās, dēļ kā, var gadīties akūti nokļūt slimnīcā. Izrakstot zāles nepainformē par iespējamajām blakusparādībām un par to, kā mainīt devu blakus parādību gadījumā. Veicot apskati vienmēr aizmirst vai nu paklausīties, vai nu nomērīt pulsu/asinsspiedienu, pat tad, ja tas ir būtiski. Ārste banāli neieinteresēta problēmā un uzskata ka ir pareizs tikai viņas viedoklis un citu nav. Pēdējā sarunā man tika pateikts, ka pat gadījumā, ja analīzēs būtu akūtas izmaiņas, man pa telefonu par to nepaziņotu, būtu jāvēršas klātienē, kaut vai nekad nebija problēmu pat atvērt slimības lapu vai izrakstīt zāles neierodoties. Kad es izteicu velmi pierakstītes pie ģimenes ārsta, man pateica ka viņa nākamajās dienās dodās atvaļinājumā, var pierakstīt tikai pie ārsta rezidenta. Ir jāpiebilst arī tas, ka dienās, kad ir norādīts, ka ģimenes ārsts ir jābūt un jāveic pieņemšana, bieži vien viņa neatnāk, par to visi šūmējas un burkšķ. Tas bija vairākas reizes un izskatās ka neveikt amata pienākumus un saņemt naudu par to - ir normāla prakse. Arī jārēķinās ar to, ka streika gadījumā jūs samaksāsiet par vizīti 30 eur, kur jūs nepaklausīsies, neapskatīs, tikai pateiks dzert karstu tēju.

S Sepse 16.02.2022

Ļoti žēl, ka šo sūdzību izlasīju tikai tagad.
ĀRSTI ir jātur pa gabalu no pacientiem! veselības inspekcijas bezzobainība arī dara savu. Vienīgi, arī Gintere slimos un mirs, cerams, ka viņai arī neviens nepalīdzēs.

intel 25.05.2022

"Veicot apskati vienmēr aizmirst vai nu paklausīties, vai nu nomērīt pulsu/asinsspiedienu, pat tad, ja tas ir būtiski"

Nu nezinu, es eju RVC Ziepniekkalns pie ģimenes ārstes, viņa arī ļoti retos gadījumos nomēra spiedienu un paskatās pulsu - it kā tas būtu pilnīgi mazsvarīgi - kādam tas var būt arī letāli, ārstam neliekoties ne zinis par vitālajiem rādījumiem kādam pacientam, kas varbūt ierodas ar citu problēmu pie viņas. Kaut arī svarīgi to darīt katru reizi un pierakstīt, statistikai, bet to nedara. Viņai pat primitīvs pulsa oksimetrs nav, bet skaita pulsu palpējot.

Tie gan jau ir mūsdienu Latvijas ārstu 'standarti', tā darboties.

"Ārste banāli neieinteresēta problēmā un uzskata ka ir pareizs tikai viņas viedoklis un citu nav. "

Arī šis, manā gadījumā gribēju parunāt ar ģim. ārsti par savu elektrokardiogrammu/ekg, taču viņa acīmredzami neko nesaprot no kardiogrammām vai kardioloģiju, izlasa tikai cita ārsta aprakstu, bet detaļās un pacienta jautājumos neiedziļinās. Pat pastāstīja man pilnīgas muļķības, pēc kā man uzticība viņas zināšanām zuda pilnībā.