www.sudzibas.lv RSAC "Mežciems" ekonomē uz iemītnieku drošību un labsajūtu

RSAC "Mežciems" - ekonomē uz iemītnieku drošību un labsajūtu

RSAC "Mežciems" ekonomē uz iemītnieku drošību un labsajūtu, lai nemaksātu darbiniekiem par virsstundām, tiek samazināts aprūpētāju darba laiks. Šī samazinātā darba laika dēļ, šīs iestādes iemītnieki paliek bez uzraudzības vairākas stundas diennaktī. Tad, kad dienas aprūpētājas beidz savu darbu, nakts aprūpētājas vēl nav ieradušās, līdz ar to iemītnieki uz pāris stundām paliek bez jebkādas uzraudzības . Sastādot šādu darba laiku, Biruta Gremzdiņa pārkāp Sociālo pakalpojumu un sociālas palīdzības likumu 3 nodaļu, 18. pantu.

K

F Fakts 08.08.2011

Fakts, ka nevienam nerūp cilvēki, jo visi pilda valsts nosprausto mērķi" Nav cilvēka-nav arī problēmu".

A Anna 11.08.2011

diez vai es gribētu tāda pansionāta likt savus radiniekus, kur nevar garantēt iemītnieku drošību

T ToAnna 11.08.2011

Toties peļņa ir apbedīšanas kantoriem, kuri it īpaši šos aprūpes namus "uzpasē".

K Kristine 30.11.2011

Tur ir murgs-ja viens darbinieks saslimst tad tas kas palika strāda par diviem par vienu savu aldziņu . Atvaļnājumos arī neviens neaizvieto, bet visu slodzi strādā citi-aizvietotāja nau-un nav paredzēts-no kā protams cieš iemītnieki!

K kaķītis 16.08.2016

Un tagad klienti savās istabiņās ieaug netīrumos, jo aprūpes centra apkopējiem par mao algu ir parāk liela slodze un neviens negrib strādāt. Un aprūpētaji no citas struktūrvienības tiek sodīti ar rotāciju.