www.sudzibas.lv "Rožu nams" Dedzinošā šokolāde

"Rožu nams" - Dedzinošā šokolāde

Saņēmu dāvanā šokolādes masāžu "Rožu namā", mani apkalpoja slaida brunete - super! Labsajūtas iedvesmota pēc laika pieteicos atkal, kad aizgāju, mani apkalpoja nedaudz korpulenta dāma - iztrūka sildīšanās pirtiņā pirms masāžas, uz manu jautājumu, kāpēc? saņēmu atbildi - nebūs. Kad palūdzu, lai ieslēdz sildītāju, jo man ir vēsi, saņēmu atbildi, ka šeit ir gana silti, bet kā bonusu saņēmu dedzinošu šokolādi uz savas ādas, uh... piecietu, jo vairāk jautājumus uzdot negribējās, katrā ziņā vējā izmesta nauda un baudījums nekāds.

M MissM 24.01.2014

Es nekad neesmu uzticējusies resniem cilvēkiem. Iemesls ļoti vienkāršs - ja cilvēks nekontrolē savu svaru, tad neko citu dzīvē viņš arī nekontrolē. Tur ir kaut kādas psiholoģiskas problēmas apakšā.