Roofmaster SIA RST Company - Krāpšana

Uzņēmuma politika ir zem jebkuras kritikas. Alga netiek līdz galam izmaksāta, kavējas. Neņem vērā vispār pieņemtos standartus, strādā pēc savējiem. Aizrādot tiek saņemta atbilde, ka tā būs lētāk un klients tik un tā neko nesaprot. Runāts tiek saldi, bet patstāvīgi ir problēmas ar algu, līgums tikai uz minimālo, lai nav jāmaksā papildus nodokļi, pārējo dabūt faktiski neiespējami. Klientiem nosūta kļūdains rēķinus ar cerību iegūt papildus finansējumu. Ieteiktu šis kompānijas pakalpojumus neizmantot, neuzticēties saldajām runām. Firmas "vadītājam" ir problēmas ar psihotropajām vielām.

Be

Zi zingavobo 11.10.2019

Jā pidarasi visu laiku liek sludinājumus Jēkabpilī,Rēzeknē un Daugavpilī. Bet kad interesējies par vakanci atbild pediņa balsī vecis. Algu jau līdz 3000 eur sola sekretāre,bet tas ir fufels.

Kropļus vaig nosist

Va Valis33 24.10.2019

Roofmasters isti krapnieki ,tapec pie viņiem vietejo nestrāda ka tagad ukraņus krāpj ,sola milzus kalnus bet naudu no viņiem nedabūt
Tapēc neiesaku sadarboties ar Šo kantori būsi sudos līdz ausīm ar viņiem.
It sevišķi tas viņa direktors Edgars Kozaks čigāns kaut kāds melis un ļoti rupjš,viņu nodauzītu ,bet ar sūdu negribas rokas smerēt.

Iv Ivans B. 21.11.2019

RST company jeb roofmaster, pedejie krāpnieki, darbu izpilda pavirši, neko nejedz no celtniecības, darbinieki puse bez darba līguma, jeb uz minimālo, ņem darba ukraiņus bez liguma bez darba atļaujām, ietur naudu no darbiniekiem jo Edgara vainas deļ visi darbi jāpārtaisa, firmā nestrādā neviens zinoš vaditajs, sagrābjas objektus, laika neko neizpilda, ietaupa uz darbinieku algām, uzmanieties no šiem nepamatoti uzputigajiem izlutinātajiem kropļiem :)

Ka Kacaks1996 21.11.2019

Man arī ir saskāries strādāt Roofmaster, RST Company, teikšu to ka algas un apstākļus sola labus, alga 2500 t. Direktors Edgars Kozaks ir tiešām nelietis, naudu nemaksā ne laikā un ne visu summu.
RST Company politika ir šāda, atrodam cilvēkus kas grib strādāt, pēc nostrādāta mēneša jāmaksā algas, bet algas netiek maksātas, plus ir aplokšņalga. Loģiski ka cilvēki aiziet prom un vairs šajā kompānijā nestrādā. Bet pa to laiku RST jau meklē citus cilvēkus kurus varētu apkrāpt.
Es pieļauju ka apkrāpto skaits ir vairāk kā 30 cilvēki un domāju ka skaitlis aug par cik katru dienu redzu ka liek sludinājumus Rēzekne, Jēkabpilī, Daugavpilī!
Nekad nestrādājot šajā kompānijā!

Va Valis33 21.11.2019

Sveiks man tieši tada pati situvācija bija ar viņiem ,bet paldies dievam tikam tam murgam pāri protams cilvēkiem es dabuju samaksat no savs kabatas,viņiem vel tur tads darba vaditaijs Rolans Tilešenko tas ir ari krāpnieks
Tev Par Edgaru ir taisniba nelietis viņš ir un ļoti bezkaunīgs ,kā runa iet par naudu tā sāk tricēt un stresot,tadam tik pa purnu vaidzetu

Pieskaitit vaig vel 30 cilvēkus

Ku kurbads 21.11.2019

Novergoju visu vasaru šajā kompānijā. Tiku pamatīgi ap*ists. Solija baigos ciparus, beigās pat tik cik līgumā bija teikts nedabuju. Par augustu man vispār nav samaksāts, kaut gan nostrādāju gandrīz visu mēnesi.

Va Valis33 21.11.2019

Vai ari paņemt narkošam samaksat lai sabojā viņas dzivi man nebūtu žel samaksat par to

Va Valis33 21.11.2019

Mums ari tas pats ir nevienu kaipeku nav dabujuši mūsejiem var teikt viss par velti bija vienigais kā ar viņiem cinities likumiga kartā
Līgums jau jums bija ,un mums ari bija piemeram es gatavošu viņus iesudzēt datu publiskā baze pie kreditoriem vai arī darba inspekcijas ,citu varjantu neredzu ,vai ari pa vienam noķert un sasits tos kropļus

Ci Cietušais nr 78 21.11.2019

Arī es RST company strādāju vasaras mēnešos, sākumā viss bija ļoti daudzsoloși, tika noslēgts līgums, maksāts par papildus darbiem, bet laikam ejot, kad bija jāmaksā pirmā alga, tā netika izmaksāta, viņu atruna bija, ka nekas vēl nav līdz galam pabeigts, kad būs pabeigs, samaksās, kad tika pabeigts objekts, arī tad nekas netika samaksāts
Kopumā, Șī firma ir parādā neskaitāmiem cilvēkiem,
Man ir arī ierakstītas sarunas gan ar Edgaru košāku, gan ar Kristapu(pārvaldnieku), kā viņi sola maksāt
Varu arī atzīmēt, ka Kristapa darbības bija ļoti ne profesionālās, jo uzkāpjot uz jumta, viņš pat īsti nesaprata, kas tur jādara
Par șo firmu nevaru pateikt nevienu labu vārdu, jo viņi izmanto cilvēkus, izmanto arī nepilsoņus, kuriem pat nav pases
Mājas, kuras tika remontētas, tika izmantots maximali lēts materiāls, lai izskatās labi uz šo brīdi, kas būs pēc nedēļas viņiem vienalga
Katastrofāli slikta firma, neiesaku sadarboties ar šiem ēnu ekonomikas veicinošajiem krāpniekiem

Va Valis33 21.11.2019

Piekrītu ka viņi ir krāpnieki ,vienkārši eji uz darba inspekciju ,Kristapu cik zinu viņu RST COMPANY izmeta no darba,jo viņš ir normāls čalis kautgan es pāris reizes viņu redzēju ,tur tajā kompanīja tizlenis ir tas pretīgu ģīmi izskatas drizāk pēc bandita vai čigāna Edgars kašo :) morālais kroplis viss drizāk to gaisu viņš bojā,viņiem vaig izdarīt tā lai viņi nedabū objektus vairs

Ga Garais13 23.11.2019

Arī es visu vasaru šajā firmā nočakarēju. Sākumā sasolīja zelta kalnus, nu tik būs, nu tik būs. OK. Laikam ejot kā netiek, tā netiek nekas maksāts. Visu laiku, nepārtraukti, mainījās samaksas nosacījumi, vienu brīdi saka ka būs 300 EUR nedēļā, tad maksāšot par katru pabeigtu objektu, tad atkal par katru izdarītu darbu, tad tikai par VISIEM pabeigtajiem objektiem un tā tālāk... Līgumu, labi gribēdams, nevarēju noslēgt. TRĪS reizes sūtīju priekšniecībai savus personas datus, tikai lai pēc katras reizes man teiktu ka "kaut kas tur neesot pareizs un mani nevarot pēc personas koda atrast." KĀ VAR PERSONAS KODS BŪT NEPAREIZS? Krutā firma solījās ceļu apmaksāt, pirmās dažas reizes samaksāja, pēc tam jau poh**ā vairs nemaksāja. Kā lai vispār saņem naudu par pabeigtu objektu, ja visu laiku, atkārtoti, darbiniekiem ir jākāpj uz jumta un kaut kas jāpārtaisa, tikai tāpēc, ka Edgariņš ar galveno būvuzraugu netiek skaidrībā un nevar izlemt kas un kā ir jāizdara? Un kā vispār var ticēt tam, ka krutā firma izmaksās kaut ko, ja viņi pat nevar iegādāties darbam vajadzīgus elektrības skaitītājus 20 EUR vērtībā, ka, lai šepte ietu uz priekšu darbiniekiem ir no SAVAS KABATAS tas inventārs jāiegādājās? Silti iesaku VISIEM šajā firmā strādāt gribētājiem izvairīties no šī krāpnieku kantora un arī padot tālāk šo informāciju, tā lai SIA Roofmaster dabū pa kuņģi.

Va Valis33 23.11.2019

Mēs ari stradajam 5 menešus uz šo firmu saņemam tik pa kaipeikam, pat degvilas nebija iedots pirkam instrumentus depo veikala par savu naudu, ar piegādi vispar klusešu.. Pats braucu pakaļ matriālam un par 5 mēnešiem esmu saņemis tik 900 eur bet uztaisijam vairakas mājas jumtus un naudu gaidam lidz šim bridim darbiniekiem dabuju iedot no savs kabatas, pamatigi deļ tā rst company saucamais roofmaster sudu kantoris edgars tik naudu baž savās vaidzības bet līdz stradniekiem neiet tas naudas, un kad viņam zvani un prasi par naudu tad viņš atbild šadi nafig tu man zvani nejautā man neko, es par to neatbildu... Tā runā firnas direktors

jā es ari neiteiktu sadarbibu ar šo kantori tas ir
un viņa koleģi pat neatbilst savas profesonālas izglitibai kļudaini sastada pat dokumentāciju

Uz šito sūdu.. bla nu vecīt, es labāk pipeli nolaizu nekā eju pie viņiem strādat. Man par to vismaz kko samaksās

Va Valis33 06.12.2019

Tad tev paveicas