Roman Kolmakov - Nav temata

Nekad, nekad neuzticieties šim cilvēkam, viss, ko viņš saka ir meli, vienalga kādā jautājumā jūs liktenis ir savedis ar šo cilvēku. Bēdziet no viņa un, pēc iespējas, tālāk. Ja negribat pāliecināties manos vārdos, labāk neizaiciniet likteni...

B

Z zanda 15.09.2009

Kas tad nu? Sirdi salauza? :D
Taču beidziet šo bērnudārzu. Kā var nepamatoti apvainot kādu cilvēku? Saprastu, ja vel situāciju izklāstītu, kur cilvēks ir neadekvāti pret darbu izturējies, bet nu ne jau kko šādu.. "viņš ir tāds un šitāds un neticiet, jo patiesībā man ir 15 gadi un viņš man nenopirka konfekti :D" Ja jau tik slikts cilvēks, tad lai sēž aiz restēm ;)
Taču pieaudz!!!

š šeherezade 15.09.2009

Agnese, liec galdā konkrētus faktus, nevis te kluksti kā vista pa tukšo!!!Un nepiesārņo šo jauko vietu ar nepamatotām sūdzībām un muļķībām!!!:)))))

J Juventusfun4ever 16.09.2009

:DMurgs!

A Agnese 22.09.2009

Gribat faktus? Ko vēl Jūs gribat? Varbūt man vēl jāpieiet katram cilvēkam klāt, ar ko viņam ir darīšanas, un jāpabrīdina, ka redz tas slikti beigsies. Un varbūt vēl katram jāiedod kabatslakats, lai noslauka asaras, ja mani nebija klausījis? Šādu afēru veidu ir daudz, tāpēc neuzskaitīšu. Principā, tie ir nekustamie īpašumi. Es tikai gribu Jums palīdzēt, konkrētikas mīlošie cilvēki. Konkrētiku uzzināsiet, ja iesaistīsieties ar viņu.
"Ja jau tik slikts cilvēks, tad lai sēž aiz restēm..." Man liekas, ka būtu jāpieaug kādam citam, Zanda :)
"Sirdi salauza..." es domāju, tas ir mazākais, uz ko viņš ir spējīgs.
Ja reiz esmu iegājusi šādā lapā un rakstu, ko principā nekad sava mūžā nebiju darījusi... domāju, ka šis cilvēks ir sliktāks nekā slikts, un šoreiz tas ir veids nevis atriebties, bet gan pabrīdināt citus.

V VivaSP 12.11.2016

Vinš jau tur.