www.sudzibas.lv Rolis servisa nemākulība

Rolis - servisa nemākulība

gribi patukšot maciņu ved savu autiņu uz Roli.mans autiņš tur nostāvēja vairākas reizes pa vairākām dienām.galu galā samaksāju labū rēķinu .bet mašīna kā gaja pirms servisa tā arī gāja pec.prasu kas par lietu viņu atbilde "autiņš jaunāks nepaliek".

L Laura 13.05.2008

par servisošanu nevaru komentēt, bet diagnostiku gan uztaisīja interesantu, norādot uz lietām, kuras toč bija jau iepriekš savestas kārtībā. protams, tika piedāvāts pasūtīt vajadzīgās detaļas tur pat uz vietas. ja nebūtu zināms, kas ''manā'' servisā ir darīts un mainīts, tad šķirtos no liekiem~130Ls.

R Raimonds 13.05.2008

Neiesaku vispār braukt uz nepazīstamiem servisiem

S simila 05.08.2008

Es tikko atdevu šajā servisā savu auto, jo nekur citur to nespēj salabot.Man tātad nav cerību, ka salabos arī šeit:(((((?

V viktors 26.08.2008

cerēt jau var bet diez vai, nav vairs tur normālu čomu, staigā kaut kādi punķainie, kas printē diagnostikas lapas un domā ka baigi jēdz no servisa darbiem.bet nāni.

A arnis 01.12.2008

man tas pats tadi cūcīgi cilveki un rēķins man ir 1000 ls un saka pienēmējs ko es gribot mašīna taču nav jauna .Muļkis es zinu bet detalas motoram tad saliktas jaunas .vajaga skriet kā jaunam

E ErBer 01.02.2012

Jā, jau labu laiku tur nevedu labot savu auto un neiesaku to saviem draugiem. Par viņu tekstu "Meistaram ir bail skrūvēt vaļā. Vajag jaunu detaļu. Maksās ap Ls 150.." ierēcu. Šo pašu vainu izrādījās, ka var atrisināt pāris minūšu laikā pa Ls 3 un iziet tehnisko (pirmajā reizē ejot neizgāju, jo bija stāvbremzes problēmas).