Rolands Tiltiņš - Dziednieks

Vēlos informēt sabiedrību par dziednieku Rolandu Tiltiņu, neko sliktu viņam nevēlu, bet maldinot manu vecmammu par savu veselības stāvokli ir radījis neatgriezeniskas sekas un mokpilnu nāvi. Viņš ir labs psihologs un var izārstēt slimības kuras ir radušās no psiholoģiska uzbudinājuma. Piemēram, ja kāds bērns ilgstoši slapina gultā tad problēma ir bērna uztverē un ja šis ārsts bērnu psiholoģiski nomierina tad beidzas arī slapināšana. Ja katrs no mums būtu mācījies psiholoģiju tad saprastu cik labi tas ārstē slimības kas nav akūtas. Mana vecmamma vērsās pie viņa jo krūtī no 20 gadu vecuma bija sabiezējums. Protams savā cienījamā vecumā operācijas taisīt ir bīstami, tāpēc lai noskaidrotu cik dzīvībai bīstams ir šis sabiezējums vecmamma vērsās pie Rolanda Tiltiņa. Šis ārsts teica ka sabiezējums nav bīstams, un operāciju veikt nav nepieciešams kā arī viņa vēl nodzīvos vairākus gadus. Diemžēl šobrīd vecmammai ir krūts vēzis, kas jau ir pārgājis ādā un vairāk operāciju nevar veikt, var tikai ciest nežēlīgas sāpes un kopt strutojošo krūti.....lūdzu mācieties no citu pieredzes un vispirms vēršaties pie mediķiem.

T

E elina 17.05.2015

Diemžēl tad tā ir Jūsu, ka radinieku un tuvinieku vaina, ka nevedāt pie mediķiem vecmammu!!!Tas ir Jūsu tuvākais cilvēks, un Jūsu pienākums bija viņu vest pie ārsta, nevis tagad teikt, ka R.Tiltiņš viņu maldināja. Katrs labs psihologs, dziednieks utt., saviem pacientiem neliegs apmeklēt ārstu. Un ja Jūs sakāt, ka viņai no 20 gadiem ir tas sabiezējums, tad diemžēl man jāsaka...kur Jūs bijāt ātrāk...

е Елена Серова 27.11.2016

Rolands Tiltiņš -krāpnieks.Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Pazudis draugs» 21.11.2016

S sertasen 24.01.2017

Jūsu vērtējums ir ļoti objektīvs!!! Manai meitai nežēlīgs dermatīts, R.Tiltiņš palīdz, bet uz laiku, bet es vienalga apmierināta. Dziednieks, R.Tiltiņš neārstē, bet veic diagnostiku un dod ķermenim strāvu un spēku, un organisms pats cīnās ar slimību. Ja Jūs domājat ka R.Tiltiņš Dievs, tad Jūs šaubaties, viņš ir vienkāršs cilvēks, kurš arī var kļūdīties, bet Jūs vainojāt citu cilvēku, lai pašiem nebūtu sirdsapziņas. Vainojiet sevi, ka laikā nevērsāties pie mediķiem. Izturību Jums.

I Ineta1 11.05.2017

Saksu ar to ka palasiju ko seit rakstat par dziednieku Rolandu Tiltinu aplamibas. Man trukst vardu sie visi ir meli. Sis dziednieks isteniba nevis nepalidz ,bet palidz visiem ,kas pie vina griezas. Tagad pastastisu par sevi ,2016.gada 7 novembri.palika slikti izsaucu atros kur man sarakstija skersam zales no kuram palika vel sliktak kad bija atkal jasauc atrie,diemzel atrie jau bija uzlikusi liegumu un vairs nebrauca,lidz bridim kad nesa jau ara gulosu,talak jau bija neskaitamie rengeni un analizes un dazadu arstu izmeklejumi ka ari saujam zales,tacu nevajadzigu.Ta gaju pus gadu un biju gulosa vienmer bija kads vajadzigs lidz pat uz tualeti. Arsta sledziens kad esu vesela un neko nevaram atrast un ar sadu veselibu esot jasamierinas. Ko tada gadijuma jus daritu? Tad cilveki kas ir bijusi pie si dziednieka, ietejca griesties pie Rolanda Tiltina. Ceribu biju zaudejusi kad kads man var palidzet tomer riskeju un braucu,braucot domaju kad nesasnieksu galu un kad zeme zem kajam pazudis. Pie Rolanda Tiltina devos 20017.gada 25 aprili. pirmo reiz,un nenozeloju so apmeklejumu,no vina izejot es izgaju pavisam cits cilveks burtiski jutos kad esmu vesela,unar katru bridi labak . SOBRID JASAKA ,TA KA BEZ SI DZIEDNIEKA ES BUTU JAU KAPOS UN TURPMAK ARSTESOS TIKAI PIE VINA PALDIES ROLANDAM!