www.sudzibas.lv Rolands Doniņs Krāpšana, meitenu izmantošana

Rolands Doniņs - Krāpšana, meitenu izmantošana

Rolands Roberts Odzelevičs, sociālajos tīklos pēc uzvārda Doniņs. Iepazinās smuki stasta ka ir viesnīcu (hOstelu) īpašnieks, daudz partneru utt. Visu laiku ir brīvs un gatavs tikties. Aizņem naudu, man paldies dievam ne tik daudz cik pārējām... Dzīvo Ķengaraga, aicina pirmajā randiņa pie viņa skatities filmu. Visu laiku uzspiez palikt pie viņa. Sūta dziesmas, katru dienu. Insragrama vairāk pa pieciem akauntiem, 3 telefoni, fb nav iespējams atrast profilu, jo tas ir slēgts un tagad izdsests, stāsta ka ir daudz pazinu policijā un visu var atrisināt. Izskatās pēc turīga, bet visu laiku velka vienu un to pasu tērpu. Meitenes esat uzmanīgas! Pati megināju atrast uzreiz par viņu informāciju, palīdzeja draugi un pazinās un izstastija isto uzvārdu, takai tad visu izlasīju goglee.

A Artūrs Dante 11.05.2020

Īstenībā es par šito kadru biju kur dzirdējis. Nu ko varu teikt - tādam alfonsam, protams, ka vieta, tikai un vienīgi uz parašas.
Bet tajā pat laikā, tas atklāti pierāda faktu, ka meitenēm, piestāstot pilnas ausis ar stāstiem kāds es malacis, man ir tas un tas acis aizverās, prāts aptumšojās un sāk tecēt siekalas - uh tūlīt būs man nauda, braucieni, šmotkas un kas tik vēl nē - skumji, bet fakts.

A Arvis 11.06.2020

Ko Tu slēpies aiz cita vārda, uzraksti kas esi satiekamies pateiksi viņam acīs,visu.

R Rolands Odzelevics 31.07.2020

Kā arī ja Rolands neatgriezīs visu ko paņēmis,pēc nedēļas publicēšu viņa Ķengaraga dzīvokļa adresi kurā viņš mitinās pamatā

K klinģeris 12.05.2020

Tās dumās meitenes ir radītas tam, lai viņas aptītu ap pirkstu.

V vitols 12.05.2020

Pēc bildes jau redzams, ka viņš nav turīgs, ja tu uzķēries, tad tu esi naiva!

S Samanta Ivanova 12.05.2020

Es jau neuzkeros, jo daudz nesakritibu biju, vinu teiktajā...viss beidzās ar tiksanam un samaksaju vienu reizi par kafiju)

A aicis24 12.05.2020

Diemžēl tādas ir tās meitenes 21 gadsimtā, čalis paSaka, ka pieder viesNīca, tā meitenēm uzreiz smadzenes atslēdzas un kājas paveras. Viņām smadzenes, pāriet uz naudas režīmu un jau iedomājās, kā instagramā liks bildes ar pīļlūpiņām no kāda kūrorta.

Joe Rogans👽 12.05.2020

Pareizi dari, ka raksti sūdzību, citas meitenes varbūt neuzķersies

K Klientamnavtaisnība 12.05.2020

Trūkst vārdu... ja viņš ir īpašnieks, tas kā var aizņemties naudu? Uzreiz vajadzēja aizdomāties. Ko var skriet pakaļ tādiem, ir daudz normālu čaļu, bez viesnīcām, ber parastu čaļu.

A Arvis 11.06.2020

Tu meitenīt aiziesi pa pilnu programmu,palasi krimināl kodeksu kas ir rakstīts par nepatiesu informācijas publicēšanu internetā, varēsi ar Neidu kopā padomāt par dzīvi. Uz tevi jau ir uzrakstīts iesniegums Valsts Policijā,un viņi arī noskaidros kas tu esi kas raksta visas šis muļķības. Ja tā būtu tad Tu padomā reāli tas cilvēks sen jau sēdētu aiz restēm. Pirms kaut ko dari padomā nakoš reiz vai Tu to varēsi līdz galam panest. Uz tikšanos.

R Rolands Odzelevics 31.07.2020

Invalīds kurš citiem draud ka menti nepaglābs no viņa,tagad ir ķēries pie kriminālkodeksa un cilvēktiesībām😂😂😂👌

P Patiess Fakts 16.11.2020

Nekas nebūs nebiedē , policija sakrauj kaudze uz galda un slēdz noilguma pēc . Viņi neko nemeklē ne zādzības, ne ko citu .

K Kp1 26.06.2020

Tukši draudi. Neticiet. Klauns. Pats varētu pasēdēt tvaiķenes baltās, mīkstās sieniņās ar saviem Nr.1 valstī, lai nav vienam garlaicīgi.
Ko nevācies uz Rudi pie saviem Doniņiem, bet maitā Ķengaraga gaisu, tur jau tā pat smird.

A Arvis 27.06.2020

Ja ir tukši draudi tad kontu slēpies aiz Kkada kp1 pasaki kas esi tiekamies parunājam varoni. Ko Tu demagoģe te virtuāli,klauns esi tu, sienāzis.

R Rolands Odzelevics 31.07.2020

Šis pidrila arī ir Doniņa jaunskungs, kad dzīvē reāli jātiekas tad atmaskas,draudi,bet pats gasījas kā žurka, Vai ne Roli pidaboli?😂

D Den Š. 28.06.2020

Šis puisis joprojām uzdarbojas, ir pārgājis uz nākamo līmeni, iepazīstas ari ar puišiem, un meigina apčakarēt, kko viltīgi nozagt, aizņemties un pazust. Meitenes ari joprojām izmanto jo tiekas katru dienu ar kadu jaunu. Uzmanās no ši kadra, ka ari nav priekšējie zobi, vai nu kads ir jau izsitis, bet stāsta ka bijis auto avārija.

P Patiess Fakts 16.11.2020

Nu neteiks jau ka izsita par parada neatdošanu. Un protēzēm logiski naudas nav jo stomatoloģija ir mega dārga . alfonsels doma apmelots ka avārija

G Gfy 01.03.2021

Nu jau ir sakasījis pa kaktiem naudiņu un zobus ielicis. 😄
Sanāca arī man iepazīties ar šo indivīdu. Paldies Dievam un manai sieviešu intuīcijai, kas lika būt piesardzīgai, jo likās riktīgi dīvaini tie visi stāstiņi, kā arī tas, ka tik "turīgam čalim" vajag aizņemties pārdesmit eiro.. Mēģināja no manis izspiest lielāku summu, bet neesmu jau muļķe. 😄Jauns gads nesen sācies, bet viņš turpina darīt to, ko ir darījis visus šos gadus. Nekas nav mainījies. Ā nē, ir gan. Tagad viņš to visu dara pat neskatoties uz to, ka viņam mājās ir draudzene, kura gaida viņa, pēc skaita precīzi nepateikšu, kārtējo bērnu. Bet, var jau būt, ka tagad viņi "strādā" divatā.. 🤔
Un uz doto brīdi viņš darbojas kā Rolands Ziemelis.

PS Rolanda nr ja kādam +371 2 5289167 🙃

P Patiess Fakts 16.11.2020

Nevis apmelots , bet samelos alfonsels, ka bijis avārija . Vai hokeja .

P Patiess Fakts 16.11.2020

Tur jau pēc mula redzams, ka alfonss un plikdirsens.

P Patiess Fakts 16.11.2020

Cienītas turaties no šādiem plikdirseniem pa gabalu. Ejiet pie “ problēmu risinātājiem “ lai noķer un sadod pa galvu, paņems procentu, bet savu dabūsiet atpakaļ. Labāk nekā neko nedabūt atpakaļ

M Mixx 16.11.2020

Šitādu tipu ir daudz. Mārcis Elviks un viņa brālis Krists Elviks arī iepazīstas ar meitenēm un izkrāpj no vinam naudu. Kad pienāk brīdis kad jāatdod tad sākas piedzīvojumi ka nauda nāk no Bahamu salām utt. Pilnīgi ne kauna ne goda ne vīriešiem . Ne cilvēki

U uns 13.04.2021

šodien pieturā pielīmēta viņa bilde un īss viņa dzīves apraksts ar nodarbošanos, apkrāpšanu, apzagšanu, ka varot pat cilvēku novest līz ļoti bēdīgām sekām. Ejiet pie bandītiem, izsmērēs šamējam ģīmi, dabūsiet savu naudu un mantas atpakaļ. Tādu mēslu daudz, ja godīgi, kā šis. Jorens Godiņš - arī aizņemās un neatdod. Mārcis Elviks. Krists Elviks utt. Te pilsn ar krāpniekiem.

W wwoki 14.04.2021

Es arī pieturā pielīmētu šodien redzēju A4 lapu ar viņā bildi, ka solot darbu viņa viensnīcā un pavizināt ar iedomu S klasi. Rakstīts, lai ziņo policijai par viņa krāpniecību. Paldies, ka tiek visi brīdināti, traki.

G Gfy 16.04.2021

Policija tam p******** neko nevar izdarīt, jo viņam ir baltā lapa. Tādam toč vieta psihenē. Lai sēž tur nevis vazājas apkārt un citiem dzīvi bendē.

U uns 17.04.2021

Es arī nesen pieturā pielīmētu lapu redzēju, lai informē policiju, jo apkrāpj meitenes, noved līdz pašnāvībām. Piedāvājot izvizināt ar "iedomu" Mercedes S klasi un piedāvājot darbu, it kā baigais oligarhs un viņām pieder viensīca. Bet pēc skata puņķainais kaut kāds, ar Berska skrandām. Nu common, cik deb...ilam jābūt lai uzķertos. Bet , ja godīgi bēdīgi, ka šamējais uzdarbojās šitā, citiem postu darīdams. Pretīgi.

P Patiess Fakts 17.04.2021

saģērbies lēti, tā mašīna arī veca, kur tur viensīcu īpašnieks? :D

T Tapeteee 10.05.2021

Jebkuram kuram ir kāda informācija par šo cilvēku - lūgums sazināties ar mani lai varam tikt galā. 29561496

S Sanja 17.08.2021

Ar jums nevar sazināties

S SHARON77 21.04.2022

Sveika, dārgā, kā tev iet? mani sauc Šarona Ārneta, man ir liels prieks ar jums iepazīties, lūdzu, sazinieties ar mani tieši uz manu privāto e-pastu uz ( [slēpt]@gmail.com ) Man ir kaut kas saprātīgs, ko ar jums apspriest tikai pa e-pastu, un es arī jums nosūtīšu manas bildes, paldies
( [slēpt]@gmail.com )

A arpratsjj 26.03.2024

Gadījums no dzīves. Persona X atbrauca it kā tikties, lai vēlāk pēc nedēļa sizmānītu naudu. Saģērbies kābomzis tirgus lupatās, kaut kāda miskaste gopņiku usomiņa tizla, kad ieraudzīju kauns palika. Botas no centrāltirgus, no comments. Pavēra muti pajautāju, kas tev zobu izsitis? Ai hokejā atbild, es saku tev protēze jāliek, es jau likšu, bet protams bomžam naudas nebija ko ielikt, nekādas protēžes. Izrādījās zobs izsists jo jau puslatvijai naudu parādā. Muld visu laiku, dzērājs un narkomāns norakstītais. NEKAD NEKAD NEAIZDODIET NEVIEAM NAUDU!

A arpratsjj 26.03.2024

ļoti daudz bezkaunīgu melu gan par mašīnas pirkšanu Vācijā, gan ka mājās lasi cepjot uz grilla un garšīgu vīnu malkojot utt. :((((( Ne viņam lasim, ne vīnam nauda bomzam. Un hokejs ir bagātu vīrie
su vaļasprieks, tur reāli bagātie tikai spēlē, ne jau bomži. Un vēl meloja ka viņam mocis esot ar ko scīkstēs braukt no comments, ne mocis ne sacīkstes. Drausmas. Pataloģiska melošana ir psiholoģiska slimība. Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu