AtrisinātaRoberts Lapiņšs - bakalaura darbi

Neuzticiet bakalaura darbu rakstīšanu Robertam Lapiņam! Rada ļoti godīga cilvēka iespaidu, pat it kā piedāvā noslēgt līgumu par bakalaura darba rakstīšanu! Paņem daļu naudas, bet rezultātā atsūta plaģiātu, kas rakstīts citā augstskolā! Zinu, ka pats esmu muļķis un bakalaurs jāraksta pašam, bet gribēju pabrīdināt pārējos studentus! Uzticiet darbu rakstīšanu tikai pazīstamiem cilvēkiem!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 14.12.2016

Roberts Lapiņšs - vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

K kurmiks3 24.03.2015

Novēlēšu Jums lidmašīnas pilotu, vai slimnīcas ārstu ar nopirktu bakalaura grādu.Varēsiet izbaudīt visus jaukumus, ko sniedz šādi"speciālisti"!

B bomis 25.03.2015

Tādēļ jau valsts ir pilnīgā dirsā, ka saražoti tādi kretīni, kuri paši neko nemāk izdarīt, tikai spēj nopirkt, iemaksāt, sarunāt, perspektīvā tikai kukuļus un otkatus ņemt!!!