www.sudzibas.lv R&J Botique Nekvalitatīva prece

R&J Botique - Nekvalitatīva prece

Meitenes, uzmanaties!
Nebiju vēl saskārusies ar kaut ko tādu un parasti nelieku šāda tipa rakstus, bet vēlos lai kāda vēl neuzķeras uz slavenā R&J botique veikala "kvalitātes"!
Stāsts sekojošs - iegādājos kažoku 2018. Gada 20. Janvārī r&j botique riga plaza veikalā. Apkalpošana superīga un visi "uķi puķi" līdz tu nopērc kažoku. Pirku tik dārgā veikalā ar domu ka tas nebūs ķīniešu neveiksmīgais darinājums un ka būs kvalitāte un garantija par ko viņi tik ļoti sevi slavē. Diemžēl šis nebija mans veiksmīgais stāsts. Jau 20. Aprīlī rakstīju viņiem pretenziju, jo kažoks vēlās un veidojās caurumi (daži foto pievienoti) . Ļoti laipni man teica lai vedu pa vasaru kažoku uz garantiju un viņu šuvēja salabos. Protams, tas tā nenotika... Viņu atbilde - aizsūtījām uz ekseprtīzi, bojājumi radušies no valkāšanas. Tad man ir jautājums - vai tiešām es nepilnu trīs mēnešu laikā (nevelkot katru dienu un ikdienā) varēju tā novalkāt šo "kvalitātīvo" kažoku un tā lai rastos caurumi? ! Tajā pašā laikā interesanti ka ir noņemta iespēja fb lapā atstāt atsauksmes, kas liecina par to ka neesmu pirmā.
Neiesaku šo veikalu, jo iztērētsiet lielu naudu lai dažas reizes uzvilktu!
1. Foto - kažoks veikalā
2. ,3. Foto - pēc nepilniem trīs mēnešiem

Kolta 27.09.2018

Atvainojos, bet manuprāt briesmīgs kažoks.

Oļegs Zatlers 27.09.2018

Riktīgi urlisks kažoks. Tāda nu RIKTĪGA sarkandaugavas dzērvene.

S secinajumi 27.09.2018

Kaut kur var piekrist, pus Imanta tādos staigā.

WТF 27.09.2018

Ķengaragā un Maskačkā tādu pilns, jo visstilīgākie modņikii iepērkas tikai Titānikă!

S secinajumi 28.09.2018

Kas ir Titāniks?

WТF 27.09.2018

Izskatās pēc spalvainas kūniņas

Life_is_life 28.09.2018

Cerams ka dzivieki nav cietushi jusu velmju delj

G Guna 08.10.2018

Nomocīto dzīvnieku dvēseles atriebjas