www.sudzibas.lv Ripot.lv Slikts serviss

Ripot.lv - Slikts serviss

Veikalā esmu jau atstājis 500 eiro, nopirku divus skrējriteņus abiem saviem dēliem. Pēc aptuveni 2 mēnešiem vienam no skrējriteņiem beidza griesties ritenīši. Precei ir garantija, bet tā attiecas uz dzelzs rāmi, kuram pārbraucot pāri traktoram tas pat nesaplīsis! ABSURDS! NOPĒRKU SKREJRITENI PA 150+€ UN PEC 2 MĒNEŠIEM RITENĪŠUS PIEDĀVĀ SALABOT PA 30€.Krāpnieku veikals, neticiet divu gadu remontam, neticat nekādām garantijām šajā veikalā. Ja nopirksiet un kautkas ar laiku beigs griezties, jo gultnīšos ir SPECIĀLI IEVIETOTS plastmasas riņķis, kas ilgāk par 2 līdz 3 mēnešiem nekalpo! Beigās vēl sāka lamāties uz mani (pircēju) par to ka es pats esmu vainīgs, lai braucu uzmanīgāk.

L Linards 27.02.2020

ripot.lv ir Krāpnieki

H halks 16.04.2020

Garantija attiecas uz rūpnicas brāķi, nevis uz detaļām, kas pakļautas pastāvīgam izdilumam. Jūs ar mašīnu iebrauksiet stabā, neviens Jums to pa garantiju nelabos. Attopies!

L Linards 16.04.2020

Tad sanāk, ka jūs piekrītat, ka viņi tirgo sūdus par lielām naudām, jo normāli neviens gūltnis nenodilst 2 mēnešu laikā. Runa neiet par ceļu satiksmes negadījumiem vai attiecīgās lietas nepareizu lietošanu.

P. S. Mašīnām ir garantija arī uz ritošo daļu un motoru, ja 5 gadu laikā nodilst kāda detaļa viņi to nomaina pret rūpnīcas jaunu detaļu, kā arī veic bezmaksas apkopi un eļļas maiņu. Šķiet, ka jūs nekad nēsiet pircis auto no salona.

Ripot.lv veikala pārdevējs man ieteica akumulatora diagnosticēšanai un labošanai sava veikala elektro skutera remontmeistaru - Imantu (kura tālrunis beidzas ar cipariem ... 091), iesakot ar šā veikala meistaru sazināties telefoniski. Sazinājos ar "meistaru" Imantu. Viņš man apsolīja akumulatoru apskatīt un remontēt vienas nedēļas laikā u. Par cik augustā iegūt jaunu akumulatoru 1 nedēļas laikā nevar, citi meistari ir ar šādiem darbiem ir pārslogoti, uzticēju Imantam sava akumulatora remontu. Samaksāju Imantam 125,00 eiro. Čeku un garantijas talonu man neiedeva. Trešajā braukšanas dienā akumulators atkal sabojājās, bet Imants pateica, ka viņam vairs nav laika labot manu akumulatoru un, ka drīzāk jāmaina visi akumulatora elementi un par to jāmāksā papildus. Pateicu, ka man nav izdevīgi papildus maksāt, jo man tad ir izdevīgāk nopirkt jaunu akumulatoru ar čeku un garantiju. Uzskatu, ka veikals un viņu piedāvātais meistars ir veicis krāpšanu. Izskatās, ka viņi izvairās no nodokļu maksāšanas un neizpilda uzņemtās saistības.

A Arita Kirsteine 16.05.2022

Neuzņemas atbildību par savi darbu, krāpnieki, nevienam neiesaku