Rinalds Vītols - Krāpšana

Pārdodu savu veikalu "Ebay".
Raksta man kāds Rinalds Vītols No Vitols. [slēpt]@inbox.lv un piedāvā lai es pie viņa nopirku kontaktus. (cilvēka, kurš gatavs nopirkt manu veikalu "ebay".)
iesitot šo e-pastu google, atradu daudz interesantās informācijas par šo puiku, piemēram, kā viņš kopā ar savu skuķi piedāvā pakalpojumus, saistītos ar internetu un pēc tam bloķē vai pāzūd.
Mūsu sarakstā es viņam piedāvāju lai pats nopērc pie manis šo profilu "ebay" un pēc tam ar peļnu sev, pārdod savam kontaktam un piedāvāju viņam iesist google viņa e-pastu un palasīt par sevi... Kā domājiet, kas tālāk? Viņš pāzūdis!

V

D Dzintra Tabore 22.06.2020

Can confirm, man arī rakstīja, prasot 15 euro.

V Vitolds S 15.07.2020

Atbilstīga informācija. Acīmredzot piedāvā savus "pakalpojumus" dažādās jomās. Piedāvājās caur WhatsUpp (maina profila bildes whatsapp un droši vien citur arī). Man piedāvājās palīdzēt realizēt auto. Nosacījumi - jāmaksā 10 + 15eur (10eur "avanss", kad "pārdošanas meistars" ķersies pie darba). Lieki piebilst, ka uzreiz bija pircējs (kāds liela auto plača/servisa īpašnieks, kas, protams, labākais draugs Rinaldam un tikai caur Rinaldu gatavs nopirkt manu auto). Nu un par šo "kontaktu" tad papildus 15eur. Tk biju palasījis nedaudz par tipāžu, tad intereses pēc palūdzu konta nr un uzskaitīju 10eur. Uzreiz pamatīgi saaktivizējās. Pievēršat uzmanību šādām niansēm:
Slikta valoda un jūtams, ka "dižais pārdevējs" īsti nav profeni beidzis un runā kā nabags nevis lielu auto servisu īpašnieku draugs un par auto tēmu neko daudz nezina (terminu un valodas izvēle).
Visai jautri palika, kad sāka izteikt piedāvājumus no sava auto servisa vai plača īpašnieka, kas bija šādi: "+300eur cenai, ko norādīju SSā, atsūtīs Rinalds servisa īpašnieka numuru numuru (nedaudz nespēja noformulēt vai tas plača/servisa īpašnieks man zvanīs, tūlīt atbrauks (kolīdz pārskaitīšu viņa labākajam draugam pasaulē tos 15eur (kā jau visi veiksmīgie auto servisu īpašnieki dara)/dabūšu numuru uz kuru varēšu zvanīt un tur tas plača īpašnieks uzreiz metīsies ar mani uz CSDD pārrakstīt auto (protams, par to +300eur cenu un dzīvē nepārbaudot)... Jeb versijas mainījās un nebija īsti skaidrs kā tieši tas jaukais un bagātais īpašnieks mani aplaimos, kolīdz Rinaldam pārskaitu 15eur... Tas nu drusku apnika un izteicu, ka nekādas priekšapmaksas par mistiskiem numuriem - ja būs pircējs un vēl par tiem +300eur, tad Rinalds dabūs komisiju arī 2x lielāku... Šāda peļņas iespēja, protams, bija aizvainojoša abajai fejai - Rinaldam Vītolam un noleca no "darījuma".

Tātad zemāk ir bankas kontakta informācija šim kadram par kuru laikam uzrakstīšu arī iesniegumu policijā, lai sīko krāpnieciņu nedaudz paārstē.

Rinalds Vitols
LV67PARX0016981950001

H Heav 22.07.2020

Arī es saņēmu piedāvājumu no šī indivīda! Piedāvājums 10 + 15 ... Prasīja zib maksājumu uz Citadeli. Atsūtija ne tikai konta nr. , bet arī personas kodu! 160797-120 . .Gan jau ka kādreiz kādu desmitnieku šim laimējies izdabūt, jo neatlaidīgi turpina darboties savā primitīvismā! Brīnumzeme LV ! šādi slimīgi radījumi bezbailīgi turpina meklēt lētticīgos, ir iesniegumi policijā, vai nav...

E Eva. 01.06.2022

Šie cilvēki ir lieli krāpnieki. Elvis Vītols un brālis Rinalds Vītols. Šie ir abi krāpnieki. Jo draugiem lv . Viņiem bija veikals E un partneri.

E Eva. 01.06.2022

Jo viņi teica ka tā parmacot teroristus kas visu laiku prasa apakaļ naudu. Viņi ir lieli krāpnieki. Viņi arī ignorē cilvēkus.

F FlowerB 24.06.2022

Man vēl šodien raksta Rinalds Vītols (jā, Jāņu dienas rītā), bija rakstījis jau pirms tam. Piedāvā PR pakalpojumus, klientus, sekotājus, pasūtījumus. Uzbāžas pats, ļoti uzstājīgs, nekā konkrēta. Prasa naudu, lai sāktu darbu.

E Eva. 26.08.2022

Labdien vēl līdz šim neviens no brāļiem nedod naudu. Klusums no viņiem. Mīļie cilvēku neusķeraties uz krapniekiem. Viņi te man maijā rakstīja ka parmacot teroristus. Kā prasa savu naudu apakaļ.