www.sudzibas.lv RIMI Vadības neizskaidrojamā rīcība.

Rimi - Vadības neizskaidrojamā rīcība.

Ļoti bieži dzirdu sūdzības par Talsu Rimi vadītāju Violu Kirkopu. Man pazīstami tur strādā, un katrs, protams, pastasta lietas. Saprotams, katrs cilveks dara savu darbu utt. Bet šaja lieta es gribu zināt, vai tiešām vadītāja var atļauties tēlot, ka nezina, ka daži darbinieki, slimības lapas ņem neesot slimi, jo “slimā cilvēka” - nodaļas vadītaja Evijas Priedes- sociālas saites ir pilnas kur vazājas un tusējās. Turpretī ja citi slimo un tik iziet uz veikalu, tad tiek sataisīts tracis. Un katru reizi, ja kads vadītājai ko saka tad attaisnojumu vienmēr ir.
Ceru, ka beidzot tiks izskatīts kas tā ir par nesaprotamu mistiku. Jo amati tur ir nenopelnīti.

Pacco_al 11.06.2018

Nu ko lai saka, latvietis latvietim mīļākais ēdiens, plus es jau zinu kā tur lietas darās, man tur draudzene strādā un visu redz.
Par slimības lapām. Tā nav veikala vadītājas kompetence vērtēt vai darbinieks ir slims vai nav. To atstāsim ārsta zinā un ne visu slimību gadījumā slimnieks guļ uz gultas un nekur nevar iet, ir slimības ar kurā var arī atrasties ārpus mājas, bet strādāt nevar. Savukārt, ka ir aizdomas, ka kāds no ģimenes ārstiem izraksta fiktīvas slimības lapas ir jāvēršas Valsts veselības dienestā. Tātad, ja ir slimības lapa, tad tas ir attaisnots darba kavējums un viss..
Ja citi slimo un iziet uz veikalu tieši tas pats - tracim nav vietas, jo ne jau veikala vadītāja vērtē darbinieka veselības stāvokli.
Tas ir labi, ka veikala vadītājai vienmēr ir atbilde un vina komunicē ar darbiniekiem. Var jau būt ka atbildes ir Oļinietes stilā - gan es zināšu, ko atbildēt Dievam manam pestītājam, bet tāpēc darbiniekiem ir personāldaļa Rīgā, kur var vērsties un risināt jautājumus, kā arī arodbiedrība.
Tā bubināšana par stūriem un te, dzīvē neko nemainīs.