www.sudzibas.lv RIMI Uzņēmuma reputācijas graušana

Rimi - Uzņēmuma reputācijas graušana

Labdien! Šoreiz vēlos izteikt savu neapmierinātību par Cēsu Rimi. Īsti nesaprotu pēc kā skatās cilvēkus,kad pieņem darbā? Vai mūsdienās pietiek ar 9.klasēm,lai varētu strādāt par vecāko kasieri? Bet ko lai saka,tās meitenes,kurām ir vidējā vai augstākā izglītība,kāpēc viņām ir jāstrādā par pārdevējam? Tā ir uzņēmuma reputācijas graušana,ka neizglītota sieviete drīkst strādāt par vecāko kasieri ar savām 9.klasēm. Arī es esmu strādājusi veikalā gan par pārdevēju, gan par vecāko kasieri un labi zinu,kādas ir prasības. Ja jau šī Cēsu Rimi vecākā kasiere Dina Albine zin noteikumus,tad viņai arī ir jāzin to,ka pie sveramās gaļas ir jānēsā cepurītē. Jo nopērkot malto gaļu,man bij' jāēd viņas mati. Ļoti nepatīkami,ka neprot šī sieviete sevi parādīt no labākās puses.

Z zilais valis 14.11.2017

Madara, ja Tevi ar visu augstāko izglītību neņem par vecāko kasieri, varbūt derētu aizdomāties, kamdēļ tā?

M Madara 15.11.2017

Par vecāko kasieri strādāju,kad man bija vidējā izglītība. Tas bija pirms gada.

M Madara 15.11.2017

Šeit neiet runa par mani. Ar mani viss ir kārtībā. Bet runāju par tām meitenēm,kurām ir augstāka izglītība par viņu,un pieņemsim ar vidējo izglītību strādā par apkopēju,bet aprobežotas skuķes tēlos vecāko kasieri.

donna b 14.11.2017

Ar galvu viss kartiba? Ko Tu seit taa ardies?

M Madara 15.11.2017

Es nevienu šeit neapvainoju,tikai gribu saprast,kas Tu par vecāko kasieri,ja Tev ir tikai 9 klases? Vismaz vidusskola ir vajadzīga,neviens jau augskolu neprasa,tā paliek Tavā ziņā,vai mācīsies tālāk augskolā vai nē?!

P Pretenzija Pretenzija 15.11.2017

Nu un ka 9. klases, ir cilvēki, kas neapzinās, ko dara, jo iespējams, ka ģimenē tā audzināta vai cilvēkos tā izveidota. Tad pasaki viņai, po čelovečeski, kur problēma? Viņa bļaustās, neadekvāta uzvedībā, vai tikai tā viņas 9. klašu izglītība vainīga?

M Madara 15.11.2017

Visvairāk mani nošokēja tas,ka viņa nezin to,ka pie vitrīnas,kur atrodas gaļa un cita sveramā produkcija,ka ir jāvelk galvā cepurīte. Jo atverot malto gaļu,tur atradās viņas mats iekšā,man patīkami nebija. Un to,ka viņa neprot pareizi izteikties,to man ir teikuši daudzi,ka neprot pieklājīgi apkalpot cilvēkus. Ja Tu esi vecākā kasiere,Tev tas ir jāpiekopj,arī ir jāmāk ielikt facebooka sludinājumu,ka cilvēks ir atstājis karti veikalā. Neprot gramariski pareizi noformulēt teikumu.

veesaa007 16.11.2017

Sasmīdināji, Madara! Savā acī baļķi neredzi, bet citā skabargu meklē. Tu pārlasi savus tekstus- gramatiski, stilistiski nepareizi veidoti teikumi, pieturzīmes klibo utt. Un zini, 9 klašu izglītība vēl nav nekāds rādītājs cilvēka atbilstībai konkrētajam amatam.

Laikam jau ļoti švaki Cēsīs ar darbu, ka tik nožēlojamā veidā jāmēģina izēst vecāko kasieri.

M Madara 15.11.2017

Man šī vakance neinteresē. Lai cilvēki zin,ka tāda sieviete ir vecākā kasiere!

P Pretenzija Pretenzija 16.11.2017

Tu neesi normāla / īsa diagnoze par tevi /

M Madara 16.11.2017

Man Jūsu domas neinteresē. Es šo sievieti pazīstu 5 gadus un zinu kāda viņa ir. Pilnīgi aprobežota sieviete.

P Pretenzija Pretenzija 16.11.2017

Tadā gadījumā Jūsu sūdzība paliek režīmā IGNOR ALT.

ĪSI sakot: anulēta.

Jūsu sūdzība nav AKTUĀLA.

Rrrunčuks 19.11.2017

Izskatās, ka tieši jums Madara ir tās 9 klases! :D