www.sudzibas.lv RIMI Viena kasiere un 5 min. sods 25 EUR

RIMI un Cityparks, Lidoņu 27, Rīga - Viena kasiere un 5 min. sods 25 EUR

Labdien,
18.02.2019 Novietoju auto Lidoņu iela 27 Rimi autostāvvetā, iegāju nopirkt kartupeļus.
Parasti 5 - 10 min. auto var novietot bez maksas. Atnācu uz auto pēc 6. min. bija soda 25 Eur.

Vai tā ir apzināta klientu dzīšana prom no veikala, ko īsteno Ciyparks?
Vai Rimi vēlas piesaistīt šādi klientus?
Rimī kasēs strādāja tikai viens darbinieks, - es stāvēju rindā pie kases un saņēmu sodu par stāvvietu.

Uzskatu, ka 25 Eur sods nav samērīgs par 10 min. auto novietošnu, lai iepirkros Rimi veikalā.

Lūdzu anulēt Līgumsodu Nr. 913134 no Cityparks. 18.02.2019 pl . 14:21
Rimi iepirkuma čeks Nr. 899039, 18.02.2019 pl. 14:22

AC
Raimonds
29225220

R

M Mego izmeklētājs 18.02.2019

Kas norādīts ceļazīmes stāvvieta papildzīmē?

RAMONA👀 18.02.2019

Kādas 6min un sods? Tur krietni ilgāk var stāvēt, JA esi ievadījis tajā kompī, kas ir pie veikala ieejas savu auto v.n. Bij slinkums to izdarīt? Vot i maksā!

What? 18.02.2019

Tie kompji kur nr ievada ir taču pie ieejas. Par savu slinkumu ir jāatbild. Vainīgs pats vien esi.

R raimolaz 18.02.2019

Jā es neievadiju, bet tas nav samērīgi, ja aizej līdz veikalam, un atmac pēc 5. min. tev ir sodz 25 EUR!
RĪgas satismes stāvvietās arī pirmā s5. min nav jāmaksā.
City park sēž un vaktē, kā suņi, tilīdz esi aizgājis garām ievadīšanas kompim, tev ir rēķīns un tas ir zemiski šādā vidā pelnīt.
Turpmāk ļoti centīšos uz Rimi nedoties, lai šo City park reketu neredzētu.

RAMONA👀 18.02.2019

Tu veikalā biji tikai 5 min.? Neticu. Pat ieiet nevar paspēt. Nu pats esi vainīgs, samierinies ar to! Beidz čīkstēt, veči tă nedara!

donna b 18.02.2019

Tur ir laiks 30 min ievadot ieksa veikalaa datoraa kodu. Man si prakse ari besij, bet var tad tur nelikt un iet uz mego vai maxima blakus. Ja nemaki lasit, tad maksa sodu. Es saprastu vel ja tu ievaditu auto numuru un stavetu 40 mins rindaa.

C critical thinker 18.02.2019

ak tad hronometrs bija līdzi?

O olafsound 18.02.2019

Vispār neko nesapratu. jo ir piln;igs bardaks. Alfā tā pati sistēma, bet nav automāta, kur ievadīt auto nr. Saka.lai vienkārši ieliekot aiz stikla papīŗīti. Murgs !