www.sudzibas.lv RIMI Tērēju naudu

Rimi - Tērēju naudu

Nepieņemami, ka veikals ieviesa pašapkalpošanās kases, jo nekur citur attīstītās valstīs nam pieņemami, ka pircējam ar savu naudu jāpašapkalpojās! Tā vietā piemēram Šveice vai āae vēl visu saliek maisiņos pārtiku. Nācās kārtējo reizi nostāvēt mežonīgā un Ilgā Rindā, lai nopirktu pārtiku, kas nav pieņemami no uzņēmuma puses. Vairāk jūsu veikalus neapmeklēsim, un vairāk kā 100 eiro dienas pelņā būs citam veikalam, kur saprot, kā klients ir prioritātē, nevis likt vēl pašapkalpoties tā vietā. Tērēju tikai skaidru naudu, un tādu cilvēku ir daudz.

23.09.2020

J

S Simone Mik 15.01.2020
Pašgatavoto ēdienu kvalitāte

Biezpiena plācenīši 0.69€/gab. un to sadalot uz pusēm, atradu 3 biezpiena graudus! Viss pārējais milti un manna! Kauns!

S Sudzibas.lv Admin 26.09.2020

Arkukušjans 23.09.2020

Noteikti, Rimi šausmīgi sāpīgi tagad pardzīvo Jūsu zaudējumu. Absurda sūdzība. Pašapkalpošanās kases ir izplatītas visā pasaulē, ir dažadu kategoriju veikali. Ir arī tādi, kuros saliks maisiņā Jūsu Lobster delikateses un nobučos pēcpusi uz atvadām!

Vagons Komā 09.11.2020

Man patīk pašapkalpošanās kases vairāk, jo tur ir īsākas rindas.

Paradeez 23.09.2020

kur var būt tāds sliņķis, ka nevar savus pirkumus izsist un vēl čīkst, ka viņam maisiņos nesaliek.

A Arnita Goģee 23.09.2020

taa piemeram uz shveici pat neluuri lai kaarteejo triperi neatvestu.rimi to eertiibai ieviesa ja nedalec veel.

H Helsu 23.09.2020

Intresanti cik ir mezonigi gara rinda? Maksimums 10 min? Un ka jus aprēķināt zaudejumus diena 100 e? Domajat ja iztērēja diena 100 e (par ko es loti saubos) ka visa ta summa ir uzreiz peļņa? 😁 Nav daudz cilveku kuri velas stradat par kasieriem un tirgotaji dod iespeju apmaksat pirkumus pašapkalpošanās kases. viniem ekonnomiski izdevigak un pircejiem lielaka izveles iespejas. Jaapzinas, ka kasiera amats ir viena no profesijam kura tuvakaja laika izzudis. Un runajot par arzemem, lielaka dala notiek pasapkalpojoties, veikali, bilesu pirksana automazgasana utt. Jusu pieminētajā sveica precu un pakalpojumu cenas ir x10, bet jus butu gatavs maksat vairak, lai veikali palielinatu darbiniekiem algas?

Ko tad tu ej uz budžeta veikau un tēlo lielkungu? Šveicē ar saviem 100 eiro būsi lupatlasis hahaha

A andrejkolo 25.09.2020

Kur parskaitīt naudu autoram ārstēšanai?

C Countryman 05.10.2020

Here in Tukums they will soon learn. We have a Lidl due to open soon then Rimi will see what good customer service is. I , for one will be delighted to see Rimi failing. Come on Aldi, you are welcome too. Rimi & Maxi for too long have held sway with their bad customer service.

C cecem 09.11.2020

Nu ta jau aplokshnu nauda,ja nav uz bankas karti:))