www.sudzibas.lv RIMI Krāpšana

Rimi Tc Aleja e-komercija - Krāpšana

Atsaucoties uz vakanci e komercijā rimi, kas ielikts facebook cilvēks Saka, ka darbā tiek atmaksāts ceļš 50 eur apmērā, aizejot uz darba interviju un parakstot līgumu arī tiek sasolīts, ka nopelnīt varot ap 600 līdz pat 800 eur jo darba samaksa esot 3.50 h plus piemaksas, kas sastāda vairāk nekā pusi no algas, darba laiks ir no 8: 00 līdz 20: 00 plus 2 līdz 3 dienas nedēļā no 8: 00 līdz 22: 00 protams piemaksas nav ja no 1000 pasūtījumiem ir 3 sūdzības, sūdzības ja ir tad pasaka, man tādu nebija, bet piemaksa arī nekāda netika izmaksāta aizejot no darba kaut teica, ka visa tā algas rēķināšana ejot tik ilgi jo jāaprēķina tak piemaksas, plus dienās kad nav pasūtījumu uz darbu nāk 11 preču komplektētāji un darba praktiski nav un diena tiek reāli atsēdēta, savukārt sākot no ceturtdienas līdz sestdienai ieskaitot preču komplektētāji ir par maz, ka reāli visu laiku skrien bez apstājas bez iespējas kaut 5 min apsēsties atvilkt elpu jo reāli netiek galā un knapi var visus pasūtījumus pa visiem sakomplektēt, vai tiešām nevar tad uz dienām kad ir to pasūtījumu maz uz darbu paņemt 5 komplektētājus un uz nedēļas nogali ņemt 11 kompl vietā 14 vai 15 lai var izdarīt darbu labi, kvalitatīvi un bez stresa? Cilvēki nav roboti, kā arī pusdienlaiku algā nerēķina bet pusdienlaikā cilvēki atrodas tā pat darbā, sākat maksāt normāli un nerēķinat nost vēl pusdienlaiku lai tikai mazāk maksātu, preču komplektētāji nav roboti, izturaties cilvēcīgi galu galā viņi ir 14h uz kājām nevis jīs, kas dienu pavadat sēžot.

Dīvaini, ka kāds vēl uzķeras uz Rimi solītajiem "labumiem". Rimi, uz kuru pirms pandēmijas neviens negāja strādāt, šobrīd, kad daudzi meklē darbu, grābj darbā visus pēc kārtas un līdz ar to ne uz kādām piemaksām cerēt nav vērts. Stundu nebūs un bonusu arī, kamēr e-veikala sistēma nenostabilizēsies un ņemot vērā kadru līmeni veikala vadībā, tas nenotiks tik ātri.