www.sudzibas.lv RIMI Smaka veikala

Rimi - Smaka veikala

Jaunatvērtaja Rimi, ienākot tirdz.zāle nežēligi smird, liekas ka kanalizācija, pretīgi, pat iet klāt tai letei ar svaigo produkciju, atsit apetiti tā sudu smaka.Visi domā ka Rimi ir baigi labais, es dzivoju Plakanciemā un bieži ienācu, katru reizi uz plaukta stāv prece kurai ir pēdējā diena der.term. Maksima vismaz godigi brīdina uzliek nocenots, man liekas ka tie veikalu tīkli zaudēs daudz pircēju ar savu atieksmi. Tagad īpaš i kad jataupa katrs santīms.

Mamma 14.03.2009

Novelu tev smarzigu pecpusdienu jaunaja veikala!

J jjjjjjj.... 14.03.2009

he, he, ...ne jau visos Rimi smird, aizbrauc uz Alfu un iepeercies, bet ja nepatiik tad dodies uz Maximu un nopeerc kaadu zivi, kurai pilns veeders ar taarpiem - kura nav godiigi nocenota D:D:D

. ....kl 14.03.2009

Nu ja tā zivs ar tārpiem vēderā būtu nocenota, tas es tikuntā tādu nepirktu :)

. ........ 14.03.2009

brrrr...kaut ko dzirdeeju par sho atgadiijumu.

V vita 14.03.2009

Faktus ir jāpārbauda, pēc tam ir tikai jāapvaino. Ja Jūs Anna ieejot veikalā apskatītos apkārt, tad ieraudzītu, ka tiek mainītas veikala lokālās notekūdeņu attīrīšanas iekārtas, demontētas vecās un uzstādītas jaunas, līdz ar to kanalizācijas smaka ir ārpusē, bet ne iekšpusē, var būt kāds mazs smirdumiņš arī ielidoja pa durvīm veikalā.

U UPS 14.03.2009

Ah ku nu viss apkārt ir tik pretīgs un ... pārēji ne tā kā mums gribās.
Kaut cik mēs paši esam pareizi? ne velti Bībelē ir teikts, Netiesā un pats netapsi tiesāts. Un otrs neaizstāvies ja neesi vainīgs.

Mamma 17.03.2009

Ceru ka nu ir labi izvedinats.