www.sudzibas.lv RIMI Slikts serviss

Rimi - Slikts serviss

Labdien, šodien Juglas Centrā Rimī jau atkārtoti saskāros ar ļoti aprobežotu pārdeveju kura strāda pie pašapkalpošanās kasēm. Kundze pagrāba manis noskenētos tomātus un apvainoja mani krāpšanā, ka es redz esot nolīmējis uzlīmes no dārgākajiem lv tomātiem un uzdodot tos par holandes 2. Šķ. Tomātiem. Bez jebkāda pamatojuma nosauca mani par meli.

T

C Cilvēks16 23.07.2018

Ja nemaldos Holandes tomātiem ir ķekari, viņi neko nesver, kaut 1 ķekaru būtu atstājuši maisiņā, tad varbūt Jums neko neteiktu, varbūt vajadzēja ar konsultantu aiziet uz tomātu plauktu un abiem pārliecināties,kad tie tomēr ir Holandes tomāti.Protams no konsultanta puses apvainojumi nav pieļaujami.

T Tomats2 23.07.2018

Jā tie tomāti bija ķekaros , sanāca tā ka ieliku bez ķekara. Pārdevēja man pienesa tomātu ķekaru lai parādītu kā izskatās Holandes tomāti. Ar to tanti regulāri notiek dažādi pārpratumi. Dzīvoju netālu un vienmēr eju uz pašapkalpošanās kasēm.

T Tomats2 23.07.2018

Viņa katru dienu nestrādā , un pašapkalpošanās kasēs praktiski nekad nav rindu .

Dainis 23.07.2018

Ne tu pirmais ''kadrs'', kas mēģina apčakarēt pašapkalpošanās kases.

T Tomats2 23.07.2018

Ja es taisītos kadu apčakarēt , es nebūtu neko rakstījis šeit .

R Renatte 22.08.2018

Nedomaju,ka tads kurs patiesam kraptos, vel pat to pec tam bljautu! Tiri psihologiski...