www.sudzibas.lv RIMI Slikts serviss

Rimi - Slikts serviss

Labdien, Līvānos Rimi iepērkos ļoti bieži. Bet ir nu radusies tāda situācija, ka jau nē pirmo reizi ieejot, stāvi rindā pusstundu. Atšķirībā no citiem Rimi veikaliem, tur Kasieres strādā ļoti ātri. Bet paskatoties ka strādā šī kasiere, šausmas. Cilvēks takā no citas planētas, skatoties uz sīpoliem domā kas nu tas tagad ir. Un tā nav pirmā reize. Kasieres vārds ir Anna. Vai tad tiešām nevar atrast ātrākus darbiniekus?

C

C Cinis 31.01.2017

Par tādu algu RIMI būtu jāpriecājas, ka kāds vispār piesakās darbā. Tā ka šo "problēmu" iespējams mierīgā veidā atrisināt ejot pie citas kasieres. Varu pastāstīt savu pieredzi, pirms stāties rindā es nopētu, kura kasiere kustās ātrāk, tad pie tās arī eju ;) Otra metode - pirms iešanas uz veikalu ieteicams paēst un atviegloties, tad būs vieglāk pavadīt drausmīgi neciešamo minūti pie kases! Lai visiem labi klājas ;)

P Pretenzija Pretenzija 31.01.2017

Ziniet, ja nav jums rakstīt, tad ej uz poda un pasēdi, ij žurnālu tur arī palasi! [slēpt]@irsēja atradusies, īsti!

P Pretenzija Pretenzija 31.01.2017

Lai patrennējas, varbūt iemācīsies, tad ej plīz pie citas kasieres un nečiksti!

Latviešu tautas 31.01.2017

Aiziet uz mežu, no bērza nogriezt zarus, aiziet uz RIMI un nopert kasieri ar žagariem!

Ja esi tik ļoti pārliecināts(-a), ka spēsi strādāt ātrāk un kvalitatīvāk, piesakies darbā RIMI, nevis *irs!

Latviešu tautas 01.02.2017

Viņš labāk strādas ofisā: tur darba sastav no kafijas pauzam, radio klausāšanu, jaunumu apspriešanu un staigāšana pa veikaliem!

BondsBonds 02.02.2017

Cilvēks nav robots. Rindas ir atkarīgas no augstākās un vidējās vadības prioritātēm - cik kases strādā.

Aigars31 21.02.2017

nu es atlkla esmu ar rimi klientiem pie kases saskāries...zvanija man tel.. un viena P man kapēc es nevaru ātrāk savus produktus aizvākt ..nu vispār.. nevilkās vienreiz karte.. nu kautkas tur ieklemmejaas .. atkal viena... lai es tā arī eju prom un nevelku rundu garumaa . gan jau naakamreiz man taa atlaide buus.. taadi padomdeveeji uzrodas ..bet man tur manai minkai garšīgi dargie ņammas ar atlaidi ar rimi karti un vee shis tas kas panjemts vairaak .. ar nepieklajigiem klientiem pret citiem klientiem un cilvekiem es procentuali saskaros vairāk nekaa ar darbiniekiem stulbiem .. nu goda vards

P paullin 26.02.2017

tad ej un pati strādā, parādi kā tas ir jādara! ;)

I iu 23.04.2017

Vispār darbs kasē ir smags pāriet simtiem negatīvi noskaņotu cilvēku-iesaku psihoterapijas kursu, un tur strādā arī augstskolu beidzēji, kas nevar atrast citu darbu. Cik atceros savā bērnībā es ar māti stāvēju no 6.00 rīta, lai desu nopirktu, nekas dzīva. Rimi nemaksā nekādas dižās algas, slodze arī ir. Es iesaku Rimi vadībai paaugstināt algu kasieriem, jo viņi apkalpo Jūsu potenciālos klientus. Teikšu tāne katram iekšā ir apkalpot augstprātīgus.