www.sudzibas.lv RIMI Slikts produkts

Rimi - Slikts produkts

Labdien, rimi damme pēdeja laika, kuri tiek gatavoti uz vietas ķiploka grauzdiņi no maizes ar sēkliņam, kļūst par ceptu maizi ar kraukšķīgam malinam un mīksti vidu, izmercēti karsta eļļa, principa par grauzdiņu nenosaukt, šķēles sagrieztas ļoti platas. Ka rezultāta tas neizcepjās. Produkts protams garšīgs bet nav vairs tie grauzdiņi kurus gribētos un kuri tika agrak gatavoto. Ka arī brīžiem ir pārsālits, saprotu ka darbiniekiem daudz darama, bet gribētos tomer lai produkts kļūst tāds kādam tam ir jabut.

28.12.2019

BondsBonds 28.12.2019

Visiem neizpatiksi. Kas garšo tev, negaršo citiem un otrādi. Pērc citur.

B BK 29.12.2019

Pati pagatavo.

M makss@morics 31.12.2019

Meklēju kur nopirkt karpu! Apmeklējot Rimi veikalus,(Ogrē,Salaspilī)sapratu,nevar tādas karpas pirkt! Sagatavotas bez pieredzes, sabojātas un sabojājušās! Mēs visi mācamies no savām kļūdām. Iesaku Rimi pieņemt darbā cilvēkus,kas prot šo darbu, vai iepirkt zivis pie zinošiem ļaudīm.Es zivi nenopirku,bet mana sieva gan! Tagad nezinu,kur tādu likt?!