www.sudzibas.lv RIMI Slikta apkalpošana

Rimi - Slikta apkalpošana

Barona centra Rimi veikala vadītājs Marks atteicās pašapkalpošanās kasēs izsniegt cigaretes personai, kurai ir vairāk par 18 gadiem, uzrādot dokumentus. Kā rezultātā radās strīds un iedodot cigaretes negribēja apstiprināt vecumu. Pārgājām uz parastajām kasēm.
Ļoti patīkams veikala vadītājs ar šādu attieksmi.

13.09.2019

B

"izsniegt cigaretes personai, kurai ir vairāk par 18 gadiem, uzrādot dokumentus." - sakaņā ar LR likumdošanu tabakas izstrādājumus drīkst pārdot peronām uzrādot PERSONU APLIECINOŠU dokumentu: pasi jeb ID karti. Dokumentus varat iesniegt savam advokātam!

B Bereeny 14.09.2019

Ja jau esat tik attapīgs, tad būtu jāsaprot, ka pērkot cigaretes vai alkoholu tika uzrādīti personu apliecinoši dokumenti nevis papīrīši. Žēl, ka Jūs to nesapratāt.

Tad pieminētais strds ir tikai paša fantāzija!

O Otis 14.09.2019

Es pieļauju,ka tam visam sūdzības stāstam ir kāda otra puse. Ja pēc likuma kāds ir uzrādījis to pasi vai id karti, tad nav nekāda pamatojuma nepārdot.
Varbūt beigu beigās šeit ir vairāk runa par kādu savstarpējo konfliktu, bet cigarešu jautājums ir tikai, lai uzrakstītu kādu sūdzību.
Pirksti gaisā un veikalā iekšā... tādus pat pašiem pircējiem negribās satikt veikalu telpās.

J Jānis un Anna 27.09.2019

Barona Rimi veikala vadītājs vadītājs ir galīgi tutū! Viņš skrien arī pakaļ pircējiem, kuri visu samaksājuši, lai parāda čeku un kladzina, ka viņš ir veikala vadītājs, viņam ir visas TIESĪBAS. Viņa apkalpošana pie pašapkalpošanās kasēm ir ārprātā nelaipna un vīzdegunīga.
"Ja pēc likuma kāds ir uzrādījis to pasi vai id karti, tad nav nekāda pamatojuma nepārdot." - šis noteikti ir rupjš un slims "varas" pozīcijas izmantošanas gadījums - viņš vienkārši pēc konflikta vairs NEGRIBĒJA pārdot, lol.

A Anniiiiijjjjaaaaaaa 14.09.2019

Kādu dokumentu uzrādījāt?