S Sholasttika 11.02.2010

Tas pats murgs mazajā maximā. Slēdzas ciet 22.00, bet ienākot 21.40 jau brēc kad. ko var staigāt, ut.t.
Un pārteidz kad kasieres to saka, un tēlo varonīgās veikala princeses, kuras var izlemt ko un kā.
Tas ir bagāts veikalu tīkls., un dēļ tādām stūlb.ām kasierēm tikai zaudējumi.
Ja darba laiks ir no 8.00 - 22.00 tad arī ir. Ne vairāk, ne mazāk. Nevis savi noteikumi izdomāti.
Kas būtu monitors bez datora? Kas būtu veikals, ar laika svārstībām, hmm?

S Sandra 12.02.2010

Labdien, Gint!

Vai Jūs variet precizēt kurā Rimi veikalā šis atgadījums ir notici?

SIA "RIMI LATVIA"

S Sandra 12.02.2010

Labdien!

Vai Jūs lūdzu nevarētu atrakstīt, kurā veikalā un kad ir noticis šis
starpgadījums, lai mēs varētu to izskatīt.

Ar cieņu / Best regards
SIA Rimi Latvia
informācijas centra reģistratore
tālr: + 371 67045409
bezmaksas tālr: + 371 80000180
e-pasts: [slēpt]@rimibaltic.com

C cits gints 09.09.2010

cien cilveki runajot par rimi kadu apkalposanu jus velaties ja zem tam spilgtam izkartnem un kosajam reklamam slepjas riktigs vergturu kantoris, konkreti rimi jelgava vaj kads maz ir interesejies kadas nenormalas stundas cilvekiem ir jastrada uz kajam bez atputas, kadi necilvecigi darba apstakli tur ir un visam stripa pari veikala vaditaja kuraj ir mozahistiska tieksme paradit ka vina ir paraka jo redziet tagad ir krize un visiem jalaiza vinaj pakala bet visi jau kluse jo baidas zaudet darbu.pameginit 3 dienas pec kartas pastradat 14 stundas ar 2 maziem partraukumiem diena un kas tad tur 3 diena vakara var taja kase but normals.un tas viss prieks par nepilniem 200 simtiem menesi.jautajums rimi vaj jus esat paskaitijusi cik darbinieku ir nomainijusies pusgada laika jusu rimi jelgava vaj nav izdevigak uztaisit normalus darba apstaklus cilvekiem kas jums pelna milionus neka katru menesi nomainit pusi darbiniekus un ielikt kompetentu vadibu kas mak stradat ar kolektivu nevis kaut kadas kolhoza kantora bijusas darbinieces kam liekas ka vinas ir pasaules nabas

L lauva 20.10.2010

ko velc savu dir..u tik vēlu uz veikalu, es pa ceļam uz mājām iebraucu veikalā un man nekad nav bijis problēmu, bet dažas min.pirms slēgšanas mani ar mietu neiedzīs veikalā.

N nuja 18.06.2011

Un vai tik tu pillā pēc šņabja neskrēji?

R Roberts 23.07.2011

Ko Tu dirs, pat Origo kur urļaki un boži ir, apsargiem pat stekus neisniedz!

. .......... 24.07.2011

Jādomā ar galvu! Kasierei vel līdz pl.22.00 jāapkalpo tie, kas ir veikalā.

K Karīna 16.08.2011

Es ieteiktu netērēt velti laiku skatoties RIMI akcijas preces internetā.Gandrīz vai neviena preces cena nesakrīt ar veikalā uzrādīto.Internetā rakstīts, ka pērkot 1 saldējumu otrs nāk dāvanā.Aizeju uz RIMI, izrādās ka pa šo cenu ir tikai 1 saldējums...Gribēju nopirkt olas pa 0, 49(tā bija rakstīts interneta bukletā), bet RIMI atbild ka tādu olu nemaz neesot...Biju ļoti neapmierināta.

. . 16.08.2011

Es arī ar vienu saldējumu nebūtu apmierinājusies...viņš jau izkustu. Tad labāk būtu burkānu pirkusi.

A Aigarins 04.08.2012

Nu vajadzetu padomat, pirms skriet veikala, dazas minutes pirms slegsanas, acimredzot situacija nebija viennozimiga.Ja veikals sledzas 22 00, tad ta tas paredzets.;]Turklat elektrosoku pielietot, kategoriski aizliekts, un gadijums izklausas maz ticams Gint, bet zinot dazu Rimi apsargu agresivitati, tiesam Rimi Latvija vadosajam personalam, vajadzetu rupigak izvertet kadas personas tiek nozimetas apsardzei veikalos.Bet patikami parsteidza, ka Rimi Latvija ieinteresejas par konkreto gadijumu.