www.sudzibas.lv RIMI Saindēšanās

Rimi - Saindēšanās

Sveiki! Šodien ap plk 12: 00 Milgrāvja iela 14, tika nopirktas pusdienās pankūkas ar maltogaļu ar kurām vīrs tika saindējies sākās slikta dūša ar vemšanu. Сегодня в магазине по адресу mīlgrāvju 14 било куплены блинчики с мясом после чего самочувствие ухудшилось началась тошнота и рвота. К сожалению не взяли чек не можем предоставить, не думали что такое будет. Будьте внимательны!

19.10.2020

и

V vitols 19.10.2020

Tev momentáli vajdzèja zińot PVD ,Lai brauc uz veikalu párbaudít minéto produkciju savádák tu neko nepierádísi un kompensáciju no Rimi nedabúsi.

и ИлонаС 20.10.2020

Mums arī nav vajadzîga nekāda kompensācijā. Uzrakstīju, lai cilvēki zinātu.

T Taisnīgums99 19.10.2020

Ka jus zinat ko visu dienu jusu virs darija vai eeda? Rimi noteikti nav pie vainas, tapec nevajag pasakas stastit!

и ИлонаС 20.10.2020

Viņš vienīgi to arī ir ēdīs.!

Vagons Komā 19.10.2020

Mmm, pankucinjas ar galjinu, es stacijā varu no miskastes pusapgrauztu belašu tikai apest. Pedeja laika cilveki man nemet naudu traucinja.

M Mošpietiek??? 19.10.2020

Kā Tev, trauciņā saņēmējam, ir pieejams internets? Bļāviens, kādreiz skaidruma brīdī, ieej savā profilā un palasi murdziņus, ko esi sarakstījis. Atjēdzies, jel!

Vagons Komā 20.10.2020

Skaidruma brīdī? Vai gadijuma par daudz neprasiet?

Aū, Rimi juristi! Mostieties, nauda sauc! Šeit ir būtne, kas vēlas jums uzsaukt labas prēmijas, pēc tam kad būsiet no viņas piedzinuši kompensāciju par publisku neslavas celšanu.
Šai trulajai radībai nepielec, ka ja ar Rimi pankūkām varētu saindēties, tad visi mediji jau stabulētu par masveida saindēšanos. Viņa ir tik pārliecināta par to, ka ir vienīgā veikala apmeklētāja un Rimi pankūkas gatavo tikai viņas vīram, jo "Viņš vienīgi to arī ir ēdīs.!"
Normālam cilvēkam vienīgais ēdiens - pankūkas? Pēc smagas alkohola intoksikācijas?

LawLatv 20.10.2020

что за бред. Не какая еда не даст моментального отравления после съеденного. На это нужно время

Dattebane 21.10.2020

не всегда нужно время. есть такие люди, у которых чувствительный организм и почти сразу будет реакция.