A Aga 19.07.2003

Es gan nezinu kur jūs to esat dzirdējusi, bet redzēt jūs to nevarējāt. Rimi ir tikai svaigi produkti un arī akcijas preces ir tikai akcijas nevis kā citos veikalos nocenotās preces tādēļ nevajadzētu runāt to kā nav.

A Aidus 15.10.2003

Tieshi taa RIMI da best! Produkti ir tikai svaigi. Laikam buusi iegaajis nvis RIMI bet Maximaa pie leishu suudiem.

R regulaarsrimi 13.07.2004

Pilnigas mulkibas, eju tur gandriz katru dienu un viss vienmeer svaigs, ok, dazhkaart grill vistinas taadas nedaudz padzisushas, bet taa viss reaali rulleeee!!!

I inty 16.01.2008

Aizej uz maximu un papriecaajies :DDDD

I ilze 31.01.2008

aizej uz Maksimu ar vienu x un tur tu apsties vistiņas. vai vēl labāk kad tiko atvēries veikals var sastap īstus brūnus rāpuļus.

Z Zigis 28.02.2008

Jūs optimisti aizejiet aptaustīt Rimi-Origo kulinārijas-gaļas stendu!

V Vita 29.02.2008

Ha ha... a jūs neaizdomājaties, ka tās garšīgās grill vistiņas ir ar notecējušu termiņu neizpirktās svaigās vistiņas??? Cilvēki, kas jums ar deguniem???? pastaigājiet taču gar gaļas stendiem!!! Un tās smukās zilganās cūkgaļas utt. Cik nav mājās mests ārā. Tapēc tagad pirms maksāju parasti pielieku pie deguna, tas gan nepieviļ. Neviens man neiestāstīs ka tur viss ir TIK svaigs.

A Anete 14.03.2008

Rimi Vienības gatvē (~ 80 nr) viss ir TIK vecs! Īpaši jau dārzeņi un augļi, kas stāv ir sapelējuši... Ir brūni banāni, bet ja brūnajiem banāniem pa virsu ir zili zaļš kažoks tad tas NAV normāli!

Tur staigā apsargs un skatās uz pirktiem pat vairāk kā jebkurā dārgā veikalā, kaut gan šaubos vai tos vecos produktus, kas liekas ir no ārzemēm izsūtīti, ne atsūtīti, kāds gribētu zagt!

Un, pret Maximu, kas atrodas kvartālu tālāk, man nekādi iebildumi nav bijuši. Nevienu vecu augli vai dārzeni tur neesmu manījusi.

I ieva 26.04.2008

Paris reizes ieejot Tukuma Maxima, ta ir smirdejis pec vecam vistam ...
Vairs nav nekadas ticibas, ko tur grile !!!

Z zutisSs 10.06.2008

ir redzeets kaa paarspiezh terminjus uz iepakojumiem :) taa ka...don't worry - be happy!

V vovan 26.06.2008

nesen nopirku jaunlopa gaļu...tā gaļa riktīgi smirdēja pēc etiķa...droši vien apstrādā vecu gaļu

Y yota234 11.12.2008

Piekrītu ēdiens līdznešanai ir galīgi garām. Garšvielas jau nevar uzlikt, un mazliet svaigākus dārzeņus arī.
KO JŪS RIMI NO SEVIS IEDOMĀJATIES SVAIGI PRODUKTI!!!
SAPELĒJUŠI DRANĶI NE SVAIGI PRODUKTI

L Lili 03.03.2009

es strādāju gasronomijā. vienā no rīgas Rimi un no rītiem maisīju vecus salātus ar svaigiem, slaucīju ar mitru lupatu glumas desas, pārdevu vecus cisiņus, kam termiņš ja 3 dienas kā beidzies, pie letes jau paši uz cenu zīmēm likām tos datumiņus, ka ir derīgs un vēl visadi brinumi.kopš tā laika es desas un salātus nepērku.tāda ir Rimi politika, gasronomijai.!

M minciite802 17.08.2019

Es pati esmu gastronomijā strādājusi,bet tādus brīnumus,gan neesmu darījusi! Varbūt,protams, atkarīgs no pašas valdības.

A Ainārs 05.04.2010

Teksta uzdevums - Ja Rimi maltā gaļa kā godīgi (paldies par godīgumu!) rakstīts uz uzlīmes sastāv no 60% gaļas, bet pārējais ir sāls, E utml un tās cena ir LVL 1, 80, tad cik maksā 100% gaļas?
x=1, 80*100/60=3, 00 Lati kilogramā.
Un to kāds sauc par akciju?!
Tad jau laikam es laikam izvēlēšos pirkt malto pa dārgo 2, 50 Ls no pretī esošā gaļas veikaliņa, kur uz vietas arī maļ.

T TomsBerzins 14.10.2011

Man gan patik Rimi. It seviski tas, kas Imanta. Viss tik tirs un smuks. Prieks iepirkties.

U Undy 15.12.2012

kuram tad negadās ķļūme??? salīdzinot ar Cento ir ok

G greenz 28.04.2013

nez

A Andiszu 06.06.2013

Piekrītu

kafija Pauling 22.10.2014

kas te vell sudzas uz RIMI ??
es uzkatu ka RIMI ir parak liela kompanija lai izsekotu visam visam
tapec jau klients var pirms pirkuma aplukot preci un pienemt lemumu vai to var pirkt vai ne

RIMI ir Latvijas patriots, un tirgo LATVIJAS produktus vairak par citiem

PALDIES RIMI !!!

B Briksa 17.04.2015

Nezinu kā pārējiem, man gan tur patīk iepirkties, mīļa atmosfēra, labs serviss un arī ar produktiem esmu apmierināta! Turpināšū tur iepirkties.