Rimi

origo rimi no riitiem ap pusastonjiem ( tas ir tas laikas, ka cilveeki sapeerk pusdienas vai brokastis, ko vareetu darbaa notiesaat) ieejot shajaa rimi, pirmkaart ir tikai kaadi 3 kasieri un kaadi 40 cilveeki pie katras kases, bet tas veel naf viss, ja tu gribi ko nopirt galjas nodaliijumaa vai kaadu bulcinju, ta ir jaagaida kaadas 10 min noteikti kameer paardeveejas izklachosies vai vispaar uzskatiis par vajadziigu tefi apkalpot, nju un kad tu beidzot esi panjeemis visu peerkamo preci, tad noteikti darbu nokaveesi, jo paies ne mazums laicinja, kameer tiksi pie kaadas kasieres :( skumji

R R 02.08.2004

Celies aatraak augshaa vai eed sabiedriskajaas eestuvees - ES ARII AP TO LAIKU ESMU ORIGO - pilniigs blefs

N n 08.09.2004

Nu vispaar es arii to esmu ieveerojis (tikai Barona Centraa). Nu un kas par to. Negribi staaveet rindaa ej uz tuvaako Narvessenu vai T-Marketu. Pie mums ir briiva valsts un katrs organizee darbu kaa vinjam patiik. Ja es negribu staaveet rindaa es izveelos citu veikalu vai atnaaku nedaudz veelaak. Vareetu domaat, ka Riigaa ir tikai RIMI.