Rimi

Pilnīga bezjēga un nekompetence no Rimi vadības ir kīlas naudas ieviešana ratiņiem Vienības Gatves veikalā. Manu pirkumu ikdienas apjoms sasniedz divu ratiņu aizpildījumu - naudas izteiksmē no 20 - 40 Ls. Tā būs tā summa ko ārzemju bastardi ikdienu zaudēs no manas kabatas, jo vislielākās neērtības rada tieši visādu monētu meklēšana. Iepērkos ar karti. Iegūs Nelda.

H hm 24.08.2003

Aarzemees vispaar visos supermaarketos ir shaada sisteeema, taadeel nesaprotu, kaada te antireklaama. Nu ej uz neldu, bet diezgan aatri atgrieziisies, jo labaak iekiilaat 10 santiimus, bet nopirkt labus produktus nekaa to, kam jau izteceejis terminsh un kam apkaart lidinaaas mushas.

T Tanja 25.09.2003

Nu nihrema vy kushajete...

R Rimi 17.10.2003

Tiešam, ka var tik daudz rit!

G Georgs 20.01.2004

Tieshi taa, aarzemees jau sen izmanto shaadu sisteemu un neredzu nekaa tur slikta. Vismaz katrs novieto kaartiigi ratinjus atpakalj, nevis nomet kur pagadaas. Kas buutu, ja katrs tos ratinjus stumtu uz savu mashiinu un turpat atstaatu? Tad RIMI buutu jaaalgo papildus 100 darbinieki, lai nerastos shaada situaaciju. Iepeercies savaa Neldaa, kameer nelabi paliek. Man jau padomaajot par vaardu Nelda zosene uzmetas.

D Digital1 28.02.2004

latvijaa cilveeku intelektuaalais liimenis ir zems un zog visu, kas vien nav piesiets! Taadeel nevajag celt breeku par kiilas naudu! Nav jau jaaliek 50 Ls tajos ratinjos!