www.sudzibas.lv RIMI Rimi biezpiena sierini

Rimi - Rimi biezpiena sierini

Pie Rimi biezpiena sieriniem stav uzraksts "Nem 5,maksa par 4",bet reali pie kases siem sieriniem ir atlaide 4 centi uz sierinu. Man nekadigi tas piektais par brivu nesanak.Jau divam kasierem esmu teikusi par so nesakritibu,bet vinas tik parausta plecus.Vel piebildisu,ka akcijas zime speka no 4.-11.novembrim,bet bija jau uzlikta 1.novembri. Kapec jamana cilveki ar savam neesosajam akcijam?

L Laura Amola 10.11.2014

Cilvēk mīļais paskaties kartīgāk monitora kur rada cenas es esmu kasiere un es tirgoju šos sieriņus un redzu ka vienmēr par piekto sieriņu noņem 28centus ta ir viena sieriņa vena. Tapec iesaku apskatīties kartīgak cenu monitoru kad kasiere uzspiez summa un kad paradas visas atlaides...;)

N natalija2014 11.11.2014

Varbut Jums Alfa viss ok, bet pie mums Bauska gan ne. Man ir 2 ceki, varu pieradit, ka krapjas ar akcijam.

T trakotais 11.11.2014

Neticu, nereizi neesmu bijis piekrāpts Rimi

N natalija2014 11.11.2014

Tad tev ir paveicies!

R Rariņbraucēja 16.05.2018

Vienmēr viai tikai kasierus aiztiek par nepareizām cenām vai neesošām akcijām. Par to atbild preču speciālisti, kasieris tikai skenē to ko jūs viņam atnesat. Viņš nevar izsekot līdzi visam ko dara citi darbinieki. Tadēļ nevajag uz reiz kliekt uz kasiera!