www.sudzibas.lv RIMI Pārsālīts, pārpiparots bojāts cūkgaļas šķiņķa cepetis

Rimi - Pārsālīts, pārpiparots bojāts cūkgaļas šķiņķa cepetis

Labdien! Šodien ap 17: 30 iegādājos cūkgaļas šķiņķa cepeti ķiploku marinādē, derīguma termiņš 18.01.2020. Samaksāju 9,29 eiro par cepeti kuru var izmest miskastē! (čeks saglabājies) ! Pārsālīts, pārpipatots un no gaļas garšas nav ne smakas! Kā nav kauna tirgot vecu gaļu? Jūs domājiet, ka cilvēki nesaprot, ka pārmērīgi sāli un piparus pievieno vecai gaļai? Varu jums cepeti nogādāt birojā, notiesāsiet pusdienās, jo savu ģimeni tādu vecu pārsālītu, pārpiparotu gaļu nav iespējams pabarot! Lūdzu, izņemiet no tirdzniecības veco gaļu!
Ar cieņu Vita Klāve.

17.01.2020

Tu kad pēdējo reizi spogulī skatījies? Tu salīdzinot ar to "veco" gaļu esi aizvēsturiska! Tā ka tevi no apgrozības tiešām būtu vērts izņemt. Dinozauri jau tāpēc arī izmira, ka pārāk maz bija smadzeņu, pienācis tavs laiks. Ja tev ir saglabāts pirkuma čeks nes to cepeti atpakaļ uz veikalu, kurā tu viņu nopirki, nevis uz biroju un saņem savu naudu atpakaļ, izraktene! No tavas čīkstēšanas ģimene paēdušāka nebūs.