RIMI Origo - shoks

Labdien.Sonedel braucot majas igaju Rimi viekala un biju soka.kase sedeja kasiere Hilda kuras virs ir vairakas reizes sodits par smagiem noziegumiem,un pati izvairas no paradu atmaksas no firmam un bankam.ka sada pesona var stradat ar maerialam vertibam?

B

Aigars31 15.03.2017

katrā ziņā tie cilvēki kuri citus dzen mazvērtības kompleksos nav vairāk labāki par tiem kuri 5 minutēs kādu banku aplaupījuši... tā teikt zilonis no mušas uz visu mūžu nu ja pieķerts lielos noziegumoes nu fletčeres kundze tad tā teikt karma .:)

alergologs 15.03.2017

Un kāda Jums starpība? Ja zags, tad ne jau no Jums, bet no Rimi.

Aigars31 15.03.2017

viss jau maksā naudu.. apkopējs jau arī tā teikt ceļ materialo vērtību visam .bet ja domājat ka precēm rimi tapēc ir jāmaskā lētāk ka darbinieks ir tāds un tāds.. tad varbūt jo iestādes nomaina darbinieku ja tas grauj prestižu itkā.. nē nu katram jautājumam ir sava nozīme un sudzībai.. tā teikt samaziniet cenas ja jums nestrādā tas un tas un paaugstniet droši ja strādā tas un tas... reklāmas un zīmols arī visu padārdzina.. protams katrs uzņēmums izvēlas gan savu preci gan to kas tur strādā un ja jusu norādījums ir skaidrs un saprotams ik vienam tad mes visi kopā neiesim iekšā rimi kamēr tas vai tas nebus letāks.. bet ne visi uzņēmumi strādā pēc tādiem principiem un visiem arī nevajag ..protams ir cilvēki kuriem būtu jādod tā teikt varbūt pēc sabiedrības uzskatiem priekšroka bet ir vāja inegrēšanās tiem cilvēkiem kuri nonāca ar sevi tā teikt nekompintencē .. bet cilvēkam es domāju pēc likuma un soda izciešanas ir absoluti tadas pašas tiesibas kā visiem pec likuma.. vaina jau ir apkarteja sabiedribaa pienjemt vai nee ... un kasiere var iesudzēt jus tiesā par neslavas celšanu ... neviens nav balts neviens nav melns.. neviens nav eņģelis vai velns..

"ka sada pesona var stradat ar maerialam vertibam?" - tāpat kā persona, kura neprotot rakstīt var uzrakstīt sūdzību.