www.sudzibas.lv RIMI Neiesaku strādāt Rimi veikalu tīklā!

Rimi - Neiesaku strādāt Rimi veikalu tīklā!

Nekad nevienam neiesaku strādāt Rimi veikalu tīklā! Lai kādi apstākļi dzīvē būtu! Tā ir atklāta ņirgāšanās par cilvēku - strādāt 12 stundas trīs četras dienas pēc kārtas stāvot, kā cietumā pēc laikiem iet ēst, un par katru minūti, un par to saņemt 0.70Ls stundā - sliktāk par pabalstu, bet darbs ir kā verdzībā. Par veikala vadītāju atieksmi nerunāsim - būtu gatava no tagadējās algas atdot 150Ls, lai dzirdētu kādu labu un PATIESU vārdu no Alfa Rimi vdītājas Māras Špicbergas nevis aprunāšanu un visādas citādas negācijas. UN vēl solījumi par karjeru - ha ha ha ha ha ha. piedodiet, bet šis čūsku midzenis ir vienkārši ārprāts. Sen neesmu tur iepirkusies... Un nebrīnāties veikala vadība, kas sēž Deglava ielas birojā, ka jūsu darbinieki nesmaida - NAV par ko!!!!

I

N Natalija 16.08.2008

Tas pats ir arī MAXIMA!!!Izturās ka pret vergiem!!Es pat uz tualeti nevarēju iziet no kases!!!Un baro viņi tur cilvēkus ka cūkas ar veciem produktiem, ka arī viss kolektīvs apspriež un sudzās viens par otru!!!

J Jurģis 16.08.2008

Man gan maksā 7 LVL stundā.. nu jā es nestrādāju RIMI.

I Igors 23.08.2008

Ku tad tu strādā? Bordelī?

D draugs 18.09.2008

Rubiju jau 4 men pa naktim. . 3 men parbauldes laiks pa 1.10 stunda .. pectam paceļ lidz 1.20. Ieraudziju to lapu norecos.

G gurkjis 19.09.2008

bardaks tur ir internetaa publicee informaaciju, ja gribiet straadaat brauciet uz alfu informaacijaa piesakaaties, kad atbraucu iedod bezmaksas numuru pa kuru jaazvana piezvanu tad man iedod kautkaadas rimi vadiitaajas numuru kasmars peec tam saka, ka beernu pasaules rimi vajg kasieri tuudal pat aizbraucu tur saka briivu vakancu nav karoc bardaks tur ir.

J janis 17.10.2008

Viniemir sisteema, lai nemaksaatu, bet tik un taa labaak straadaat Rimi nekaa aukstumaa ziemaa stroikaa salt.

J janis 17.10.2008

Bet tik un taa cilveeki iet tajaa suda veikalaa staaties darbaa a kur citur iet ziema naak

J janis 17.10.2008

Un vel kas Rimi veikals meklee nopietnus cilveekus par nenopietnu samaksu. Vareeja tachu normaalajiem darbiniekiem maksaat normaali nahuj visi vienaa katlaa jaabaaz. Un lai Rimi nebriinaas kapeec darbinieki zog un cakaree veikalu. Ja maksaatu normaali, tad taa nebuutu. Un rimi ir loti laba gada pelna ta kaa vini var atlauties maksaat.

L lieniite 16.11.2008

nu runajot parkarjeras kapnem., mana tante dazus gadus atpakalj bija kasiere Alfas Rimi, tad vinja bija vecaka kasiere .nuu un tagad vinja strada par personala vaditaju Deglavas kantori..:P taka nestastiet ka tur nevar kapt par karjeras kapnem.., protams pati es nekad neietu stradat neviena partikas veikala..(sick)

N navsvarigi 18.11.2008

Te komentaru daudz un dazhadi... RIMI nekada karjera dizha nebus. Sanemt 250 Ls par augstaku amatu? Tas, ka 0.7 Ls/h ir mza pat prieksh iesaceja, ir skaidrs. Nevajaga te attaisnoties, ka cilveku veel ir jaapmaca, jo cilveks strada ta pat kaa tie, kas ilgak strada. Tad, kapec vinam maksa mazak? Vins censhas ta pat kaa olggadejie stradnieki, atdot spekus kaa vini, celas no rita un iet uz to veikalu kaa vini, bet kapec maksa mazak? Par RIMI ir dzirdets tikai tas negativais. Algas tur tadas, ka ienaidniekam nenovelesi!

M monta 19.12.2008

Lasot sho visu man smiekli nak. Atrodi labaku vietu shajos apstaklos.labi ka vispar ir darbs.neticu tam ka atlaiz del tenkam vai ko tadu.Skataas jav uz to kaada tev ir attieksme pret darbu.netures jav darba tadu kas visu laiku runas un klacosies.par to algu-mums algas ne pacel ne nogriez, mums algas stav uz vietas un es uzskatu ka tas ir labi.paskatieties apkart, citas darba vietas ta griez nost ka pat mati celas stavus.pasakiet vel paldies...

W weasel 26.01.2009

es arī pastrādāju mazliet Rimi. nu man kā studentam, kam lekciju saraksts ir tāds kāds ir un naudiņu vajag vienalga kādu, tas bija ok. netālu no mājām - Azur! nu ko, 0, 70Ls/h + kaut kādas mistiskās prēmijas! kopā tāpat nekas nesanāca. strādāju godīgi, jo darbs nebija no grūtajiem, ieliku darbā arī savas zināšanas un dekorēšanas un stila izjūtas. a kas notiek? pārbaudes laikā man iedod veselības lapiņu, kura jāiziet - nu iznāk apm 40Ls! labi vien, ka novilcinājos! tā kā jutusi! pienāk jau 3ā mēn beigas un man vnk bez nekādiem paskaidrijumiem iegrūž (pilnīgi citas nodaļas pārstāvis ar šausmīgu attieksmi un bļaušanu) lapu, kurā pateikt, ka pēc 5ām dienām mani atlaiž! un kāds pamatojums? - nav izturēts pārbaudes laiks! nu sorry, bet neesmu Rīgas caca, kas neko vairāk par mākslīgiem nagiem un BMW nezin! strādāju vaigi sviedros!
un beigās uzzināju, ka tā ir jau sistēma - pieņemam-> mēn darbs-> atlaižam ar to, ka (it kā) nav izturēts pārbaudes laiks! tā jau ir sistēma!

A atrisini 26.01.2009

labaak naac straadaat katalogaa "Viss Tieshi Maajaas"!
ljoti labs atalgojums, briivs darba grafiks, ko vari veikt no maajaam.
raksti [slēpt]@atrisini.lv
vai ienaac www.atrisini.lv

E eliza 15.09.2009

nu pato rimi prieksnieku attieksmi piekritu .uzkrauj arvien jaunus darbus klat pardevejam bet stundas samazina bet nostradina lidz baltam pelitem, tiklidz paski ko doma ta uzbraucieni viena laida !bet ko darit tads darbs pardevejam tada sajuta ka esi zemak pa zemi .kad cilveku nav viekala pat tad ja stavi nekoo nedari tev brauc virsu, bet ko darit ja viss izdarits tas vienkarsi ir pretigi tada attieksme

S shalle 21.09.2009

BĻAAAAAAAAAAAGJ NAH..SO ŠĪS SŪDZĪBAS 1. KOMENTĀS KO IERAXTIIJA SARMA PAR ALFAS VADĪTĀJU KO SAUC GITA-BLJAGJ BIJA VNK PIS DJECJ JO LAIKAM VINJA NEMAAK LASIIT 'BĻAĢJ. SUUDZIIBAA BIJA MINEETS RIMI KAS ATRODAAS ALFAA NEVIS PAŠAS ALFAS VADIITAAJAS VAARDS. SARMA-TU AHUJEL??

K Kriss 30.11.2010

RIMI nestrādāju, bet iepirkties tur izvēlos pāsvarā vakara stundās un vien ārkārtas gadījumos; arī dēļ tā, ka mani neiedvesmo pārguruša paskata kasieres, kas atsevišķos lielveikalos ir hroniska parādība; pēdējā laikā situācija, tā šķiet, mazliet uzlabojusies. Un sauklis "RIMI- tā ir dzīve", ņemot vērā arī citas atsauksmes par vadības stilu un darba apstākļiem, ir biedējošs. Ar personālu ir jāstrādā. Te darbojas emociju pārnese- kā pircējs iedomājieties, kādas emocijas jūs ienesat savās mājās, ja iepērkaties pie ļaudim, kuri strādā kā paverdzināti. Vai jūtat, kā no jums tiek zombēts dzīvības potenciāls!?

No otras puses- tirgotāju viena no rakstura iezīmēm ir pielīšanas māka pircējam. Varbūt vadība jūs testē?

J jacky 03.01.2011

es nez... es stradaju Maxima veikalaa un man ir zaebis', jo mana alga ir 370 Ls un esmu kravejs uz 2/7, 5/7 nedelu laika ;P, un jaa, fuckq latvija. labak brauciet uz ASV.

O Olga 05.02.2011

Jelgavas HM RIMI vadītāja Ina Ilmere-pilnīgi neprofesionāla vadītāja, cauru dienu skraida un izkliedz pavēles .pati katru dienu streso, par to ka brauks pārbaudes no biroja būs audits u.t.t, dzen šausmās sevi un" spīdzina darbiniekus".Kopš viņa vada veikalu, līmenis ar katru gadu krītas, kā arī darba atmosfēra veikalā kļuvusi neciešama, darbinieki ir bez smaida un darbaprieka.

S Saiha 29.03.2011

Kā pieļauj par veikala, vai sekcijas vadītāju tādus cilvēkus?Ja reiz no pārdevējiem pieprasa perfektu darbu, tad vadītājiem pirmiem būtu jāparāda piemērs, kā jāstrādā.Un pirmkārt, jābūt laipnai attieksmei pret saviem padotajiem, ja ne, kolektivam ir tiesības atteikties no tāda vadītāja.(cik noprotams, saimniekiem, ka tik nauda ienāk., mazāk darbinieku, lielāku slodzi, tas viņus nesatrauc, ka tik vadītājs prastu izdzīt ).Visi tā arī klusēs savās darba vietās, jo nedrīkst runāt, tavā vietā būs cits.Cik ilgi turpināsies ņirgāšanās par cilvēkiem?

R Roberts 23.07.2011

Strādāju RIMI tur viss norm, alga 1.36Ls, divi pusdienlaiki par 8h pa 30min ir normāli, ja tu esi caca un gribi sēdēt vai gulēt ej strādā centrāltirgū!