www.sudzibas.lv RIMI Nedod uzlimes

Rimi - Nedod uzlimes

Neviena Rigas Rimi veikala vairs nedod uzlimes. Kad paprasa, tad pamet ka sunim un ari ne tik , cik pienakas. Tas ir sen noverots, kad ir kaut kas labs par uzlimem dabujams. Cereju sakrat vel vienam dvielim, bet laikam ta ari neizdosies. Acimredzot pardevejas ekonome uzlimes saviem draugiem. Mola, Deglavas ielas Rimi un ari parejos nav ceriba dabut uzlimes, biezhi pasaka, ka patreiz vienkarshi nav.

Kolta 21.05.2017

Konkrēta kasieru nolaidība. Viņas vienkārši visas tas uzlīmes iebāz sev kabata. Un tas nav tikai Rimi, bet ari Narvessenos novērots.
Lai gan ari jāsaka, nepērciet neko ar uzlīmēm, jus tāpat esat zaudētāji, tas lielākoties ir preces, kuras ārzemes dzīvojoši ir izbrāķējusi vai ari tajā valsti ir aizliegtas. Un ar visam uzlīmēm tāpat jus esat pārmaksājuši patieso preču vērtību.

donna b 21.05.2017

Sie akcijas dvieli nav nekas labs, mitrumu neiesuc, nav ipasi laba kvalitate. Sveci nopirku, prieks kam pec tam padomaju, cik jau par to samksats, iegadajoties preces. Un man piemeram uzlimes vienmer dod, kadas 100 jau uzkratas uz Rimi kartes, tikai man tos nevajag!

C Cilvēks16 21.05.2017

Ir iespēja uzlīmes krāt rimi kartē, kuras saucas digitālās uzlīmes. Esmu redzējis, kad daudzos veikalos uzlīmes mētājas. Varbūt kasieri negrib piemētāt kasi ar uzlīmēm, jo katrs pircējs jau tās neņem. Šaubos, kad šādā veidā krāj draugiem, šaubos,kad darbinieki tik vienkārši kameru priekšā ņems sev uzlīmes...

smejiesvesels 22.05.2017

Pilnīgas muļķības, ja Jūs domājat, ka tās uzlīmes ir uzskaitītas un darbinieki tās ņem sev, lai lielos kvantumos iepirktu tos mēslus. Bet katrs jau mēra pēc sabvas attīstības pakāpes. Lielākā daļa cilvēku neņem šīs uzlīmes, pilna grīda. Droši vien kasē bija beigušās vai aizmirsa, galu galā kasierei ir smags darbs, jākomunicē ar visādiem gudriem un ne tik gudriem ļautņiem.
Vajadzēja palūgt lai iedod, gan jau atvainotos par aizmāršību un iedotu!
Rimi diezgan labs serviss tomēr!

д Джонни 21.06.2017

Не дают - так попроси... если и тогда не дадут - вызывай старшего.
Твоё право на марки непреклонно и ты всё равно победишь :)