www.sudzibas.lv RIMI Nav produktu

Rimi - Nav produktu

Esmu sašutusi, ka nu jau regulāri daudzos Rimi veikalos nav iespējams nopirkt Roccola salātu lapas. Ej un meklē, kur gribi un kad gribi, bet nav. Vai tiešām nav iespējams nodrošināt pietiekamu preču daudzumu? Nu jau vairs uz Rimi neeju, jo pēdējā laikā nav iespējams nopirkt vajadzīgo, turmāk mans iecienītākais veikals būs cits!

C

K kurmiks3 21.08.2013

Jaa taa ir lielaakaa Valsts probleema, kuru neatrisinot neviens vairs nevarees mieriigi guleet.

D Dailis Bezvārdis 21.08.2013

Pareizi, atnāc vakarā uz Juglas centra Rimi, visi plaukti tukši. No rīta atnāc, akal tukši. Nu, ja grib ekonomēt un darbienieku daudzumu, tad efekts pretējais, jo tas daudzums cilvēku naudas izteiksmē kas aiziet vīlušies ir krietni lielāks kā dažu cilvēku pieņemšana darbā.

Ausainītis 21.08.2013

Nav tiesa, visi lielveikali pilda vien naudas atmazgāšanas funkciju. Par darbiniekiem un klientiem veikala saimniekiem ir nospļauties.

donna b 21.08.2013

Kas Tev nelauj iet uz Hypermaxima, tur parasti rukkola ir...

S sandi 22.08.2013

Kāpēc tieši Rimi? Ir citi veikali...